Cегодня 55-летие отмечает Днепропетровский университет внутренних дел

16 марта свой юбилейный день рождения отмечает Днепропетровский университет внутренних дел. Праздничный день начали с торжественного построения на плацу, а потом лучшим курсантам и сотрудникам вручили заслуженные награды.
О событии сообщает пресс-служба вуза.
«Із привітальними словами до курсантів, студентів, фахівців та ветеранів закладу звернувся ректор полковник поліції Андрій Фоменко.
Ми пишаємося історією нашого університету, адже за роки свого становлення він пройшов довгий шлях та став провідним закладом освіти не лише Придніпров’я, а й взагалі держави. Всі ці роки були насичені знаковими подіями, здобутками та досягненнями. Наполеглива та
самовіддана робота, постійний науковий і творчий пошук, загальнонаціональне та світове визнання успіхів десятків тисяч наших випускників – це основний критерій ефективної освітньої діяльності команди ДДУВС», – зауважив Андрій Євгенович.
У рамках заходу відомчими заохочувальними відзнаками Національної поліції України – медалями «Ветеран служби» та «20 років сумлінної служби» – були нагороджені фахівці ДДУВС.
Окрім цього, ректор відзначив найбільш активних курсантів та студентів за високі досягнення у навчанні, активну участь у громадському житті університету та різноманітних творчих конкурсах». – отмечается в сообщении.

1 6 7 8 GRAO2009 GRAO2014 GRAO2066

Метки: 55-летие, ДГУВД