Був пустир – стане спортмайданчик: в Апостоловому оновлюють стадіон ліцею №1

Поряд з Апостолівським ліцеєм №1 – реконструкція. На місці пустиря «виростає» сучасний стадіон. Підрядники вже наносять гумове покриття на майданчики для ігрових видів спорту. Незабаром встановлюватимуть огородження та лави для вболівальників. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

default

«Безпечні, багатофункціональні, професійні. Доповнюємо інфраструктуру шкіл області спортивними локаціями нового зразка. Реконструюємо стадіони у Перещепиному, Карпівці та Апостоловому. Аби уроки фізкультури проходили цікавіше та продуктивніше», – зазначив Валентин Резніченко.

Апостолівський ліцей лише мріяв про облаштований спортмайданчик. Замість стадіону був пустир. На ньому власними силами встановили турнік та гімнастичні бруси.

«Реконструкція нашого пришкільного стадіону – надзвичайно очікувана подія. В місті майданчик такого рівня буде перший. Спортивні гуртки, тренування, змагання. Все зможемо проводити», – сказала директорка Апостолівського ліцею №1 Ольга Вовк.

Будівельники вже підготували бетонну основу під волейбольно-баскетбольний та легкоатлетичний майданчики. А ще під два футбольних поля. Нині наносять гумове покриття та монтують освітлення. Роботи – за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

2

Готуються до укладки штучного газону на великому футбольному полі. Його обтягнуть сіткою, щоб м’яч не вилітав за межі. Незабаром встановлюватимуть огородження усіх спортивних зон.

Для легкоатлетів облаштовують гімнастичну зону з ямою для стрибків у довжину.

Буде стометрова бігова доріжка. І ще одна – по периметру стадіону. Поставлять лави для вболівальників та запасних гравців.

«Робимо із задоволенням та добром для дітей. Місцевим хлопцям та дівчаткам вже тут хочеться пограти. Тож хочемо якнайшвидше завершити об’єкт», – розповів начальник будівельної ділянки Ігор Кравченко.

Для учнів початкових класів готують окремий дитячий майданчик. Територію озеленять.

4

Вчитель фізкультури Олександр Юшко зізнається, під час уроків використовуватиме новий стадіон на повну. Кожен займатиметься улюбленим видом спорту. Після занять працюватимуть волейбольний, баскетбольний та футбольний гуртки.

«Впевнений, що на майданчику завжди буде багато дітей. Сміху, веселощів, активностей. Для нас роблять щось грандіозне та капітальне. Стадіон, який служитиме десятиліттями», – радіє Олександр Юшко.

В Апостолівському ліцеї №1 навчається майже 700 школярів. Цьогоріч набрали три класи першачків – 57 учнів.

12