Будівництво амбулаторій та басейнів, відновлення стадіонів, новий флагшток: головні новини тижня від Дніпропетровської ОДА

На Дніпропетровщині зводять «з нуля» нові амбулаторії. У Кривому Розі відновлюють стадіони «Металург» та «Спартак». А ще – будують один з найвищих в Україні флагштоків. Про найважливіші новини тижня розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук під час публічного звіту.

ава

«Активно розбудовуємо спортивну та медичну інфраструктуру Дніпропетровщини. Зводимо «з нуля» амбулаторії та басейни, реконструюємо стадіони. Робота кипить у різних куточках області», – сказав Максим Беспальчук.

Проєкти втілюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», додав Максим Беспальчук. Серед наймасштабніших – відновлення стадіону «Металург» у Кривому Розі.

Щодня на об’єкті – майже півтори сотні людей та десятки одиниць техніки. Нині підрядники працюють над трибунами.

«У Слобожанському і Нікополі зводимо «з нуля» нові басейни. Розбудовуємо й мережу амбулаторій, – розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА. – Вже завершили будівництво у Глеюватці. На фініші роботи у Девладовому, Миколаївці, Богданівці, Чкаловому, Китайгороді, Могильові».

2

У Кривому Розі зводять один з найвищих в країні флагштоків – заввишки 72 метри. На ньому майорітиме синьо-жовте полотно 12 на 18 метрів. Будівництво присвятили 30-річчю незалежності України.

«В області контролюють дотримання правил нересту. Із початку квітня затримали 443 браконьєра. У них вилучили понад 1,5 тисячі кілограмів риби», – сказав Максим Беспальчук.

Стартував черговий форум із серії «Україна 30». Це всеукраїнський діалог на найактуальніші теми. Сьогодні говорять про освіту та науку.

2 червня на Дніпропетровщині перевірять систему централізованого оповіщення. Сирена лунатиме о 13:55 протягом трьох хвилин.

default