Боротьба з наливайками та ремонт Нового мосту: які зміни у сфері благоустрою у 2019-му сподобались дніпрянам найбільше

У Дніпрі 65,4% жителів вважають, що за останній рік у сфері благоустрою міста відбулось покращення. Протилежної думки дотримується 10,3% дніпрян, ще 19,3% зазначили, що ситуація не змінилась. Також 40,6% містян бачать позитивні зміни у сфері транспортної інфраструктури. При цьому 34% вважають, що ситуація залишилася без змін, 18,2% – погіршилася. Про це свідчать дані опитування громадської думки, яке проводило ТОВ «Центр Консалтинг» у жовтні 2019 року.

Серед окремих ініціатив міської влади Дніпра найбільше городяни підтримують боротьбу з наливайками (91,1%) та розкрадачами металу (90,7%). Також більшість містян схвалює стерилізацію та чипування безпритульних тварин (86,1%), заборону на продаж алкоголю у нічний час (83,3%), реконструкцію вулиць у центральній частині міста (81,9%), встановлення нових сміттєвих баків (80,2%), демонтаж незаконно встановлених МАФів (78%).
77,7% дніпрян підтримують ремонт Нового мосту, 74,3% - будівництво крематорію, 63,8% - демонтаж неузаконених гаражів.

Ïå÷àòü
Серед окремих комунальних послуг жителі Дніпра найбільше задоволені вивезенням сміття із дворів (позитив – 85,3%, негатив – 11,9%).
Понад 60% мешканців позитивно оцінюють водовідведення та холодне водопостачання, облаштування зелених зон та зон відпочинку (парки, сквери), дорожню розмітку, облаштування перехресть і переходів (знаки, світлофори).

Ïå÷àòü Ïå÷àòü
На думку респондентів, найбільш проблемними у місті поки що залишаються: стан і ремонт доріг, вирішення проблеми бездомних тварин, велосипедна інфраструктура. При їх оцінюванні негатив суттєво перевищує позитивні оцінки.
Серед того, що в першу чергу необхідно зробити та покращити у Дніпрі у комунальній сфері, сфері благоустрою та інфраструктури, містяни називають: 41,7% - ремонт, будівництво, розширення доріг; 14,1% - ремонт внутрішньодворових доріг і тротуарів; 12,4% - зниження тарифів на комунальні послуги.
Ïå÷àòü

Метки: горсовет