Борис Філатов: «За ці п’ять років ми втілили якісні зміни у спортивній інфраструктурі міста»

 У Дніпрі системно підходить до розвитку спортивної галузі та її інфраструктури – від установлення воркаут і тренажерних майданчиків до наведення ладу зі шкільними та великими стадіонами. Пропозиція мера Дніпра Бориса Філатова – це комплексна підтримка спортивних шкіл різних напрямків, а також вирішення проблем, пов'язаних не тільки з ремонтами будівель, але і благоустроєм прилеглих територій.

_MG_2274

Напередодні Дня фізичної культури і спорту, котрий в Україні відзначають у другу суботу вересня, Борис Філатов привітав тренерів, представників Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності, ветеранів спорту, а також директорів профільних закладів і міських федерацій.

«Вони роблять чималий внесок у розвиток наших дуже амбітних програм, пов’язаних із тим, що Дніпро претендує на звання спортивної столиці. Навіть цьогоріч, коли вся країна на карантині, і є обмеження щодо спортивних заходів, наші спортсмени показували чудові результати. Крім цього, ми втілили якісні зміни у спортивній інфраструктурі міста. Закінчено реконструкцію Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 3. Аналогів їй в країні нині немає. Також найближчим часом буде завершено реконструкцію стадіону імені Петра Лайка. Також реалізується чимало програм підтримки спортсменів», - сказав Борис Філатов після вручення подяк міського голови представникам спортивної спільноти 11 вересня.
Директор Дитячо-юнацької спортивної школи №2 Сергій Теодорович розповідає, що тренери дуже довго чекали завершення карантинних обмежень. Нині відновлюють заняття.

_MG_2248

«Тренувальні процеси тривають. Загалом за останні п’ять років по місту з’явилося чимало мініполів для футболу. Чекаємо великого футбольного поля в школі №35 на житломасиві Перемога. У нашій школі замінили старі вікна. Дітям тепло і комфортно будь-якої пори року», - розповів пан Теодорович.

Директорка Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №1 Надія Пущенко зауважує, що для її закладу вирішили давню проблему з освітленням території, котра приносила незручності вихованцям і тренерам закладу чи не сорок років.

_MG_2283

«Встановили освітлення – тепер діти можуть ходити спокійно, адже заняття інколи тривають аж до 9 вечора. Раніше було лячно відпускати дітей. У нас також придбали інвентар – високоточну гвинтівку, установку «Аскор» - такі ж використовуються на чемпіонатах України і міжнародних стартах. Раніше її не було, і діти на змаганнях просто не знали, як з нею працювати, - зазначає пані Пущенко, - Влада міста бачить наші проблеми, знає, чим ми займаємося. Зараз вирішуються наші проблеми».

_MG_2292

Як відомо, в Дніпрі працює 27 спортивних шкіл, майже половина з яких є спеціалізованими школами олімпійського резерву. Тут тренуються 11,8 тис. юних спортсменів. У місті також є 60 федерацій з різних видів спорту.

За останній рік вихованці спортивних шкіл Дніпра завоювали понад 1,8 тис. медалей.

Також у Дніпрі ще в 2017 році заснували міські стипендії провідним спортсменам. Цьогоріч їх отримують 46 представників спорту.

_MG_2295 _MG_2311
лого-гум

 

Метки: Борис Филатов