Борис Філатов вручив медалі полісменам, які врятували дитину та трьох дорослих з-під криги на Дніпрі

9 березня мер Дніпра Борис Філатов вручив пам’ятні медалі «Захиснику Вітчизни» патрульним поліцейським, котрі нещодавно врятували людей з-під криги на Дніпрі. Почесні нагороди отримали лейтенант Сергій Міняйло та капрал поліції Олег Предвічний.

_MG_4244

«Такими медалями ми нагороджуємо насамперед учасників АТО/ООС. Утім, захищати батьківщину можна не лише на лінії зіткнення, на лінії фронту. Робити це можна і потрібно також на своєму робочому місці. Ви показали приклад героїзму. Велике вам дякую», — сказав Борис Філатов, вручаючи полісменам відзнаки.

_MG_4240

Самі поліцейські кажуть: хоча для обох саме така операція порятунку відбувалася вперше, побачивши тоді ситуацію, діяли автоматично — одразу кинулися на допомогу. «Ніхто не думав, як усе могло закінчитися. Просто побігли і зробили гарну справу», — розповідає Сергій Міняйло, і наголошує: і дорослі, і діти повинні пам’ятати правила безпеки та дотримуватися їх.

В операції, що тривала близько пів години, допомагали також місцеві — надали трос і драбину. «Дякую громадянам. Небайдужим містянам, які були перші на цій кризі, і також намагалися врятувати людей», — зазначає Олег Предвічний.

_MG_4267

Метки: Борис Филатов