Борис Філатов вручив ключі від квартири багатодітній родині учасника бойових дій у зоні АТО/ООС

Міський голова Дніпра Борис Філатов передав ордер і ключі від нової оселі багатодітній родині учасника бойових дій у зоні АТО/ООС Віктора Кунгурцева. Це вже друга квартира, яку виділяє місто цього року. Її придбали у рамках програми «Муніципальне житло».

«Це – радісна подія. Коштом міського бюджету, тобто всіх платників податків, наших земляків, у рамках програми «Муніципальне житло» ми придбали трикімнатну квартиру. Як мені доповідають, стан оселі – заїжджай і живи. Тож вітаю нашого захисника, його родину. Живіть довго та щасливо», – зазначив Борис Філатов під час зустрічі із сім’єю Кунгурцевих 11 квітня.

2

Нова трикімнатна оселя в будинку у Самарському районі суттєво змінить якість життя багатодітної родини. Віктор і Ангеліна Кунгурцеви виховують шістьох дітей. Їхній наймолодшій доньці – п’ять років. Батько Віктор – військовослужбовець 74-го окремого розвідувального батальйону. На фронт чоловік пішов у 2016 році, неодноразово був на передовій.

1

Раніше велика родина Кунгурцевих мешкала у гуртожитку. Увісьмох вони жили в кімнаті площею 16,5 кв. м.

«Ми дуже раді, що отримали цей ордер на нову для нас квартиру від Бориса Філатова. Дякуємо йому дуже. Відчуття найкращі. Плануємо вже поступово переїжджати», – розповів Віктор Кунгурцев.

3

Загалом за останні два роки мерія Дніпра видала містянам, котрі потребують житла, 28 квартир. Квадратні метри купують на вторинному ринку, а також у рамках програми «Муніципальне житло».

Метки: АТО, жилье, Филатов