Борис Філатов: вогнеборці, котрі загасили пожежу на Слобожанському проспекті, отримають грошові премії з фонду мера

14 лютого міський голова Дніпра Борис Філатов вручив шістнадцятьом рятувальникам Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області почесні грамоти та подяки. Крім цього, найближчим часом вогнеборці отримають грошові премії з фонду мера на загальну суму у майже 50 тис. грн.

_MG_5915

«За час моєї каденції міська влада виділила близько 12 млн грн на ваші потреби (ремонт пожежних драбин, придбання пально-мастильних матеріалів, спеціального спорядження і захисного одягу міжнародного зразка, – ред.). Для нас головне – це люди, а не матеріально-технічні цінності», – сказав Борис Філатов під час нагородження пожежних. Він також додав, що попри проблему з бюджетом, місто і надалі допомагатиме рятувальникам.

_MG_5888.CR2

Як відомо, пожежа у «Пентагоні», як називають гуртожиток на Слобожанському проспекті, сталася минулої неділі. Місце займання було на 6-му поверсі будинку. Рятувальники евакуювали загалом кілька десятків пожильців, також ще шістьох госпіталізували. Борис Філатов розповів, що мав зустріч із постраждалими внаслідок пожежі – вони просили передати слова вдячності рятувальникам.

_MG_5883.CR2

За словами начальника караулу 18-ї державної пожежно-рятувальної частини 8-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Володимира Булигіна, під час евакуації мешканців гуртожитку чимало людей дуже панікували через сильне задимлення.
«Ми переносили, виносили людей, когось виводили. Верхні поверхи відрізало димом, звідти евакуйовували або з апаратом, або виносили дітей на руках. Складність була й у великій кількості людей», – розповів рятувальник.

_MG_5901.CR2 _MG_5905.CR2 _MG_5908.CR2

Метки: Борис Филатов, вогнеборці, нагородження