Борис Філатов: У Дніпрі розпочалася комплексна реконструкція тротуарів

У Дніпрі розпочали системну реконструкцію пішохідних зон. Міський голова Борис Філатов зазначив: тротуари – болюча для міста тема, однак тепер до їхнього оновлення застосовують комплексний підхід. Загалом у переліку таких ремонтів – 57 вулиць.

_MG_3319

«Безумовно, у місті чимало проблем, та одна із найгостріших – стан тротуарів. У багатьох місцях вони стали непрохідними для дніпрян. У нас був проект на реконструкцію 57 вулиць. Тож нині ми перейшли до реалізації запланованого. Це не просто заміна плитки, а комплексна реконструкція. Думаю, містянам сподобається», – сказав Борис Філатов.

Нині капітальний ремонт тротуарів триває на вул. Троїцькій – від площі Троїцької до вул. Святослава Хороброго. Роботи тут розпочали минулого місяця. Ремонтники замінять тротуарне покриття та бордюри. Нова плитка, що її покладуть на вулиці, стійка до навантажень і не просідає. У місцях для паркування вона здатна витримати вагу не лише легкових автівок, а й більшого транспорту. Плитку замовляли у столиці – в одного із найкращих виробників, який працює на німецькому обладнанні.

_MG_3352

Крім цього, на вул. Троїцькій відремонтують зовнішнє освітлення та висадять нові дерева. Також встановлять підземні контейнери для сміття. Це перші баки нового типу. Їх розташують на глибині близько 2,5 м під землею. Очищатиме контейнери спеціальна машина турецького виробництва. Крім цього, під землю «заховають» й усі комунікації, щоб вулиця мала більш естетичний та європейський вигляд.

«Дуже добре, що дійшли до тротуарів. Подекуди з ними геть біда. Важко і дівчатам на підборах, і з візочками важко. Побачимо, як тут зроблять. Хочеться, звісно, щоб були рівні, нормальні тротуари», – розповіла дніпрянка пані Галина.

_MG_3295

Очікується, що реконструкція завершиться вже цієї осені. А ще до кінця року планують виконати капітальний ремонт тротуарного покриття на вул. Короленка – від площі Троїцької до вул. Святослава Хороброго, а також на площі Троїцькій.

Метки: горсовет, пешеходные зоны, реконструкция тротуаров