Борис Філатов: «Шинник» перетворився фактично на приватне підприємство, де приватна баскетбольна команда перейшла на міське фінансування

Культурно-спортивний комплекс «Шинник» має два підрозділи. Крім танцювальних гуртків, тут також розташована база приватного баскетбольного клубу «Дніпро». Утім нині команда фактично перейшла на міське фінансування.

 

Так, вони отримують гроші з двох комунальних підприємств – «Шинник» та «Ігрові види спорту». Водночас орендарі приміщень там офіційно сплачують мізерні кошти, а решта платні, певно, передається у конвертах. Про це міський голова Дніпра Борис Філатов заявив у коментарі до авторської передачі на youtube-каналі.

 

«Настав час, коли варто називати речі своїми іменами стосовно «Шиннику». Люди, які керують баскетбольною командою, влаштували собі там синекуру. Якщо вас це влаштовує, мене – ні. Адже це – гроші платників податків. Тому ми наводимо там лад. Нічиї інтереси не постраждають. І все піде в бюджет», –сказав очільник міста.

 

Так званим приватним баскетболістам Борис Філатов порадив і надалі розвивати баскетбол, однак не зазіхати при цьому на муніципальний бюджет. Зі свого боку місто і надалі опікуватиметься дитячими гуртками та колективами.

 

Подивитися програму «Запитай Філатова» можна тут:

Метки: «Шинник», горсовет, Филатов