Борис Філатов провів відеозустріч із депутаткою Європейського Парламенту Віолою фон Крамон-Таубадель

Третього лютого мер Дніпра Борис Філатов відеозв’язком поспілкувався з депутаткою Європейського Парламенту, Першою заступницею Голови делегації ЄП в Комітеті Парламентської асоціації Україна-ЄС, пані Віолою фон Крамон-Таубадель.

_MG_8790

Сторони говорили про результати місцевих виборів-2020 та епідемічну ситуацію. Також йшлося про взаємини місцевого самоврядування та центральної влади.

Борис Філатов зауважив, що розвиток децентралізації потребує саме інституціональних змін. Це – розподіл повноважень держави та місцевого самоврядування, імплементація Хартії місцевого самоврядування та ухвалення Муніципального кодексу.

«Підтримую позицію, і це позиція Європарламенту, про посилення державних інституцій. Саме вони і є запорукою інвестиційної привабливості України. Коли інвестори чітко розумітимуть правила гри, розподіл повноважень. Саме тому подальший розвиток децентралізації є надважливим для Європарламенту», –сказала Віола фон Крамон-Таубадель.

_MG_8811

Крім цього, коментуючи для пані Віоли фон Крамон-Таубадель продовження спільного з Європейським банком реконструкції та розвитку і Фондом Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та навколишнього середовища (Е5Р) проєкту термомодернізації ще 98 муніципальних шкіл, дитсадків і медзакладів, Борис Філатов підкреслив, що серед українських територіальних громад Дніпро посідає перше місце у реалізації таких ініціатив.

Сторони також домовилися про продовження подальшого діалогу з залученням міжнародних фахівців, а також українських мерів.

Метки: Борис Филатов, Віола фон Крамон-Таубадель