Борис Філатов презентував першу авторську відеолекцію з історії Дніпра

«Історія Дніпра з Борисом Філатовим» — авторський проєкт міського голови, в якому він розповідає про знакових постатей та події, що формували місто. Лекції орієнтовані не лише на школярів, а й на дорослих. Відомо, що цикл онлайн-занять міститиме декілька випусків, присвячених окремим темам.

93618073_638799283631824_1131866788942839808_n

«Історія Дніпра — дивовижна. Учені й досі сперечаються про дату його заснування і версії походження. Однак поза сумнівом одне: Дніпро завжди надихав і закохував у себе», — написав Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook. Мер Дніпра також додав, що для підготовки відеолекцій йому довелося згадати власний викладацький досвід.

Перший урок присвячено знаковим постатям, які сформували характер міста і відкрили нові можливості для його розвитку: Олександр Поль, Михайло Янгель, Дмитро Яворницький, Олесь Гончар, Олена Блаватська та інші видатні особи, чиї долі пов’язані з Дніпром. Кого називали Колумбом своїх часів, хто ладен був відстоювати свою позицію навіть під загрозою смерті, а кого визнали найзагадковішою постаттю епохи – факти та історії життя, про які не пишуть у підручниках, дивіться у відео:

Метки: Історія Дніпра, Борис Филатов