Борис Філатов пояснив, чому дніпрянам варто утриматися від посиденьок на кладовищах

Дотримуватися карантину та розумітися на християнській традиції, адже поминання померлих передбачає перш за все молитву, а не споживання наїдків на могилах. На цьому міський голова Борис Філатов наголосив у своєму зверненні до дніпрян.

«Усім, хто найближчим часом, порушуючи карантинні норми, намагатиметься прокрастися на кладовища, хочу переконливо пояснити деякі прописні істини, про які чимало співгромадян, котрі вважають себе православними християнами, чомусь забувають», – написав Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, у Світлу Седмицю (наступний після Великодня тиждень) не варто поминати покійних. Це пов’язано з тим, що Пасха сама по собі символізує перемогу життя над смертю.
Натомість поминальні дні (Радониця, або Гробки) припадають на Фомин тиждень – котрий є наступним після Світлого. Також у цей період передбачено допомагати ближньому. «Придбайте на «Rozetka» з АТБ продуктовий набір для незаможних або допоможіть з ліками хворій старенькій», – додав міський голова.

 

94081329_261049805050299_4554199474603294720_n

Метки: Борис Филатов