Борис Філатов: Після реконструкції стадіон Петра Лайка зможе приймати змагання європейського рівня

Міський голова Дніпра Борис Філатов проінспектував перебіг реконструкції стадіону ім. Петра Лайка (колишній стадіон Вагоноремонтного заводу). Це – єдиний стадіон на лівому березі Дніпра. Попри це, його не ремонтували з моменту зведення – понад 50 років. Нині у рамках програми мера «Дніпро – спортивна столиця» розпочато масштабну реконструкцію.

_MG_0042

«Ми будуємо повноцінний стадіон, який зможе приймати змагання європейського рівня та відповідатиме всім нормам міжнародних федерацій. Схожі стадіони є, наприклад, у Луцьку та Кропивницькому. Але наш буде кращим», – зазначив Борис Філатов.
Міський голова також зауважив, що у зведенні стадіону мерія співпрацює з обласною Федерацією легкої атлетики. Під час реконструкції враховуватимуть усі побажання спортсменів.

_MG_9983

На території стадіону вже розібрали старі бетонні трибуни та будівлю радіорубки. Також знімають старе покриття футбольного поля, ущільнюють його ґрунт і закладають дренажну систему. Пізніше на полі з'явиться натуральне трав'яне покриття. З майданчика також вивозять сміття.
Відповідно до європейських стандартів, після ремонту на стадіоні можна буде проводити змагання топ-рівня, включно з чемпіонатами Європи. Тут облаштують простір фактично для всіх видів легкої атлетики, а саме – вісім сучасних доріжок для бігу, майданчики для стрибків у висоту, довжину й з жердиною, а також зони для метання ядра, диска, молота та списа. Крім цього, на території з'явиться міні-футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий майданчик і зона вуличних тренажерів. Користуватися ними зможуть усі мешканці Дніпра, котрі прагнуть до здорового способу життя.

_MG_0010 _MG_0022 _MG_0026 _MG_0102

Метки: Борис Филатов, реконструкция стадиона