Борис Філатов підписав меморандум про співробітництво зі столицею Туреччини

13 вересня міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Туреччини в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере, а також представниками муніципалітету Анкари і керівництвом турецьких компаній. Мер Дніпра підписав меморандум щодо взаємовигідного співробітництва між столичним муніципалітетом Анкари та Дніпровською міською радою. Він також запропонував турецькій делегації приєднатися до святкування Дня міста, котре відбудеться цими вихідними.

_MG_7704.CR2

«Для нас Туреччина є стратегічним партнером – не лише торговим, а й зовнішньополітичним. Від імені територіальної громади нашого міста хотілося б подякувати за всесвітню підтримку турецькою стороною нашого державного суверенітету. Сподіваюся, що після підписання меморандуму стосунки між Дніпром і Анкарою отримають нове дихання. Нам є що запропонувати турецьким партнерам, і також є чого в них повчитися», – зазначив Борис Філатов.

_MG_7713.CR2

Зі свого боку Надзвичайний та Повноважний Посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере висловив сподівання на плідну подальшу співпрацю.
«Ваше місто для нас є одним із найважливіших. Від імені посольства – ми готові працювати з вами 24/7. Дякуємо за теплий прийом», - сказав пан посол.
Як відомо, нині у галузі інфраструктурних проєктів Дніпро співпрацює, зокрема, з турецькими компаніями «Limak» і «Onur».

_MG_7721.CR2