Борис Філатов: Під гарантії держави Дніпро може отримати фінансування з боку Японії на будівництво сміттєперобного об’єкту

Мер Дніпра Борис Філатов зустрівся з представниками зовнішньоекономічної компанії JICA (Японія). Головна темою обговорення стали результати фінального звіту щодо поводження з відходами у Дніпрі. До цього аналітична група вже тривалий час досліджувала сміттєві полігони, де планують розмістити завод. Зібрані аналітичні дані систематизують на передадуть на розгляд урядам Японії та України.

_MG_7854

Як відомо, виконком міськради Дніпра співпрацює з зовнішньоекономічною компанією JICA (Японія) щодо будівництва сміттєперобного об’єкту у місті. Це – розлогий процес. До роботи залучено чималу кількість фахівців сторін.

Борис Філатов підкреслив: цей процес непростий та кропіткий – зокрема у роботі з документами, однак мерія готова пройти всі етапи, щоб досягти позитивного результату.

«Хочеться сподіватися, що в цьому, так би мовити, змаганні – в хорошому сенсі – ми зможемо виграти у таких великих територіальних громад як Київ і Харків. Вони також подали заявки в цю програму. Та, як я бачу, ми підготовлені краще. Зараз, перебуваючи на фінальній стадії, можна відчувати стриманий оптимізм. Далі рішення має ухвалити український уряд. Зокрема, я спілкуватимуся з керівництвом уряду, з віце-прем’єр міністрами, міністерством регіонального розвитку. Подаватиму далі документи на розгляд, щоб під гарантії держави наше місто могло отримати фінансування з боку Японії на будівництво сміттєперобного об’єкту», - зазначив очільник міста.

Зустрічі та обговорення з японськими фахівцями у мерії Дніпра проводять кожні півтора місяці.

Метки: Борис Филатов