Борис Філатов обговорив перспективи партнерства із міжнародною компанією «Marubeni»

10 лютого мер Дніпра Борис Філатов провів зустріч із головою представництва компанії «Marubeni Corporation» в Україні Акіямою Тецуо. Це вже третій його візит до міста. Сторони обговорили майбутнє відкриття офісу «Marubeni» спільно з корпорацією «Hitachi» та перспективи пожвавлення дипломатичних взаємин із японським посольством.

_MG_0130

«Marubeni» – перша японська компанія, яка почала поставляти зерно з України до Японії. Її офіс у столиці працює більш ніж двадцять років і імпортує, зокрема, хімію, великогабаритні шини для гірничодобувної промисловості, а також займається проєктами GIS (цільових екологічних інвестицій) та інфраструктури. Нині ж «Marubeni» разом із ще однією міжнародною корпорацією «Hitachi» готуються до відкриття першого спільного представництва саме у Дніпрі. Передбачається, що його клієнтами будуть гірничо-збагачувальні комбінати.
«Ми створюватимемо нові компанії. Наші партнери також у цьому зацікавлені», – сказав Акіямо-сан.
Зі свого боку Борис Філатов привітав таку ініціативу та зауважив, що місто готове надати співпраці всебічну підтримку. Зокрема, це стосуватиметься пошуку приміщення.
«Я зацікавлений у створенні насамперед робочих місць. Для мене це – гіперзавдання. Я також хочу створити інвестиційну раду при мерії. Вже є домовленості з великими підприємцями, насамперед – промисловцями», – зазначив міський голова Дніпра.

Метки: Борис Филатов