Борис Філатов: нашу найдовшу в Європі набережну зробимо так, щоб нею пишалися насамперед в Україні

У Дніпрі триває капітальний ремонт Набережної Перемоги.

Першу частину — ділянку від кола на житломасиві Перемога до клубу «Барталамео» — планують закінчити у вересні, до Дня міста. Йдеться про понад 2 км набережної.
Головні умови будівництва — безбар’єрність, а також комфорт для пішоходів і велосипедистів.

_MG_6708.CR2

«Обсяг робіт чималий. Тим більше сюди входять питання щодо озеленення, будуть перевкладатися комунікації — як ми робимо це в інших наших проєктах. Загалом це — один із найбільших інфраструктурних проєктів, котрі міська влада робить у цій каденції на території нашого міста. Зроблено буде добре — відповідно до світових стандартів. Наступної каденції будемо заходити далі — у бік житломасиву Парус. Найдовшу у Європі набережну зробимо так, щоб нею можна було пишатися насамперед тут, в Україні», — зазначив мер Дніпра Борис Філатов під час огляду перебігу ремонту.

_MG_6735.CR2

Загальна площа реконструкції сягає понад 4 км.
Нині на набережній облаштують зону для прогулянок. За словами головного архітектора міста Дмитра Волика, нині тут уже є перша сотня саджанців. Загалом висадять вдвічі більше дерев, ніж було раніше. Зокрема, це будуть платани і сакури.
Головну алею вимостять гранітним каменем, тротуари – бетонною плиткою.
Тут встановлять дитячі та спортивні майданчики, облаштують фонтан, лави, освітлення і газон із автоматичним поливом.
Щоб набережна була доступною для всіх, нині у мерії проводять додаткові консультації з представниками громадських організацій, котрі опікуються безбар’єрним пересуванням і зручністю для маломобільних груп населення.

Встановлять також модульні вбиральні.
Комунікації укладають під землю.

_MG_6694.CR2 _MG_6698.CR2 _MG_6726.CR2

Метки: Борис Филатов, Набережна, ремонт