Борис Філатов: «Місто і надалі опікуватиметься створенням комфортних умов для соціальних працівників»

За п'ять років у соціальній сфері Дніпра вдалося досягти якісних змін. Соцпрацівникам виплачують надбавки, є також можливість безкоштовного відпочинку в муніципальних таборах «Гордість Дніпра» і «Золотий вік». Реформа галузі та об'єднання районних центрів створили комплексне співробітництво між відділами. Для управлінь соцзахисту купують нові комп'ютери та проводять ремонти - з елементами безбар'єрності і запуском сучасних послуг, зокрема, електронної черги. Співробітників терцентрів також забезпечують корпоративним одностроєм.

_MG_8745

Під час zoom-конференції з представниками галузі Борис Філатов наголосив, що місто і надалі опікуватиметься створенням комфортних умов для соціальних працівників.
«У соціальній сфері міста дійсно зроблено чимало. Переконаний, що протягом наступних п’яти років нам вдасться ще більше. Тож ви завжди можете на мене розраховувати, і я завжди відкритий до діалогу», — зазначив Борис Філатов 30 жовтня.

_MG_8760

Як відомо, управління соціального захисту населення обслуговують близько 440 тис. жителів Дніпра. Вони надають різні види соціальної допомоги та послуг, піклуються про самотніх, малозабезпечених і бездомних громадян, людей з інвалідністю та дітей, позбавлених батьківського піклування.
День працівника соціальної сфери відзначають у першу в неділю листопада.

_MG_8749

Метки: Борис Филатов