Борис Філатов: «Комунальні служби та медицина Дніпра працюють стабільно. На залізничному вокзалі розмежовано транспортні потоки для евакуації»

Аби уникнути тисняви на залізничному вокзалі у Дніпрі, розмежовано транспортні потоки. Ті, хто хоче евакуюватися, рухаються через західне крило (біля магазину АТБ). На вокзалі також розгорнуто волонтерські пункти та місця, де можна зігрітися і поїсти. Протягом дня заплановано 8 евакуаційних потягів. Про це заявив мер Дніпра Борис Філатов під час брифінгу 6 березня. За його інформацією, вчора з міста виїхало близько 12 тис. людей. «Ми налагоджуємо дієву логістику на вокзалі. Всі, хто має намір евакуюватися, повинні дотримуватися правил і виконувати вимоги, які місто, залізниця та нацполіція зробили для евакуації. Крім цього, курсують звичайні та приміські потяги. Ще раз прошу всіх, особливо чоловіків призовного віку, не порушувати правил. Ми будемо жорстко це зупиняти», — сказав Філатов.

филатов

Він також зауважив, що житлово-комунальне господарство Дніпра працює стабільно. Напередодні містом курсувала снігоприбиральна техніка. Поточні технічні аварії також оперативно усуваються.

Водночас Борис Філатов наголосив, що ситуація з медичним обслуговуванням дніпрян і приїжджих залишається стабільною. Усі медичні заклади первинної та вторинної ланки мають необхідні запаси ліків: «Це зокрема й стратегічні запаси, які ми маємо змогу поповнювати. Ніхто з лікарів не працює віддалено».

Він також вкотре закликав містян дотримуватися правил комендантської години (з 20:00 до 06:00) і вимог правоохоронців. Усі питання щодо дотримання правопорядку перебувають під контролем військової адміністрації, Нацгвардії, поліції та ЗСУ. «Тому, будь ласка, всі активні громадяни, допомагайте армії та волонтерам. Робіть добрі справи. Записуйтеся до військкоматів, але самодіяльність так званих народних дружин і безконтрольне виставляння блокпостів — припиняємо», – підсумував мер Дніпра.