«Book Space – 2021»: стали відомі спецпрограми фестивалю

V Міжнародний книжковий фестиваль «Book Space» оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року. Захід пройде 3 – 5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.

Web

Програма налічуватиме понад 100 подій, серед яких: лекції, дискусії, презентації, воркшопи, освітні програми. У гості очікують відомих як українських, так і іноземних письменників, видавців, редакторів, ілюстраторів, музикантів.

Події відбуватимуться у межах 9 спецпрограм. Серед тем команда готує, зокрема, «Нову близькість», яка буде присвячена фокусній темі цьогорічного фестивалю (кураторка Юлія Лактіонова); «Тандеми» – про співіснування та комунікацію між собою творчих людей (кураторка Олена Юрчук); «не/знане» – про невідомі нам літератури (кураторка Вікторія Старикова); «Бібліотека XXI» – про читання майбутнього та інноваційні формати (кураторки Стефана Цебренко та Юлія Лактіонова).

Видавці, які братимуть участь у книжковому ярмарку, презентуватимуть книжки та ідеї в межах видавничої програми (кураторка Алла Рибіцька). Для фахівців книжкової сфери команда «Book Space» розробляє професійну програму. Також запланована освітня програма «Книжки майбутнього» (кураторка Вікторія Наріжна).

Дітей та підлітків запрошують на дитячу програму (кураторка Стефана Цебренко), а всіх відвідувачів – незалежно від віку – на музичну (кураторка Анна Ставиченко).

«Ми довго міркували, як об’єднати усі події, які ми плануємо, у тематичні блоки, і як розділити їх відповідно до потреб аудиторії. Зупинилися на 9 спецпрограмах, які, хоч і різнитимуться між собою темами та форматами, проте будуть однаково цікавими, захопливими, інноваційними й формуватимуть між усіма нами – учасниками, гостями, організаторами – нову близькість, що так важлива для нас і яку ми так сильно чекаємо», – коментує креативна директорка фестивалю Юлія Лактіонова.

За детальним представленням кожної зі спецпрограм стежте на офіційному сайті (https://bookspacefest.com/) фестивалю та у Facebook (https://www.facebook.com/bookspacefest) та Instagram (https://www.instagram.com/bookspacefest/).

Метки: «Book Space – 2021»