Больше красок: староста Волосского придумал, как сделать свою жизнь ярче

Дом старосты сел Волосское, Ракшивка, Майорка в Новоалександровской объединенной территориальной громады Андрея Пинчука теперь видно издалека. А как так подучилось, он рассказал в Соцсети.
- Кохана, якось сиренько ми живемо. Якось не яскраво. Не по фень-шую. Давай додамо чогось такого новенького, красивенького, екстраординарного - сказав я своїй господині Ользі Пінчук.
- Ну, і чого тобі ще не вистачає, хороняко?
- А давай перефарбуємо будинок у якийсь мегаяскравиий колір? - запропонував я їй.
І тут мені треба зауважити, що моя пані Ольго полюбляє дуже спокійні коліри, ніжні, пастельні, тендітні. А тут я пропоную пофарбувати фасад будинку в щось таке подражнююче.
- Давай зробимо маленький клаптик Швеції. Пам'ятаєш, які там чудові різнокольорові будиночки стоять? Очам приємно і душа радіє.
Отже, подивіться, що вийшло.
До речі, на парадному фасаді нашого будинку був намальований величезний малюнок із соняшниками, хмарками у вигляді тварин, шаленою бджілкою та дитиною, яка піднімалася в небо на чисельних повітряних кульках. Цей малюнок був на весь фасад, до кромки даху.

фото_1

Коли дах міняли, то розібрали цегляний трикутник, який тримав дах, і зробили його з профнастілу - так частина малюнку зникла.

фото_2

А тепер, коли малюнок остаточно сховався під новою фарбою, його контури трохи проглядають під червоною стіною. І це виглядає досить вінтажно.
Як Вам наш яскраво-червоненький будиночок?

фото_3 фото_4 фото_5

Метки: Андрей Пинчук, Волосское