Больницы Днепропетровщины получили наибольшее финансирование на борьбу с COVID-19

Восточный межрегиональный департамент Национальной Службы Здоровья Украины опекает 534 учреждения здравоохранения, оказывающих специализированную, экстренную и медицинскую помощь при COVID-19 в пяти областях - Днепропетровской, Донецкой, Запорожской, Кировоградской и Луганской.

В рамках Программы медицинских гарантий, в Днепропетровской области 184 учреждения заключили договоры на 4,92 млрд. грн, и уже получили от Национальной Службы Здоровья Украины (НСЗУ) около 2, 95 млрд. грн. Это наибольшее финансирование в этой части Украины.

Пресс-служба НСЗУ привела цифры для сравнения:

у Донецькій області отримали на сьогодні від НСЗУ 1,53 млрд грн;
у Запорізькій – 1,62 млрд грн;
у Кіровоградській - 935,5 млн грн;
у Луганській - 582,6 млн грн.
Загальна сума контрактів на 2020 рік – понад 13 млрд грн

Дніпропетровська область – лідер у країні за сумою укладених договорів з НСЗУ – 4,8 млрд грн, за кількістю груп послуг – 738 груп та за кількістю надавачів медичних послуг – 184 заклади.

Цей регіон – лідер у країні за створеними електронними направленнями на спеціалізованому рівні надання медичної допомоги – 250,5 тисяч. Також на Дніпропетровщині найбільша кількість приватних медичних закладів та ФОП, що уклали договори з НСЗУ – 9.

Медична директорка з лікувально-діагностичної роботи Дніпровської міської клінічної лікарні № 4 Наталія Бут:
- За Програмою медичних гарантій наш заклад отримав на 307 % більше фінансування, порівняно з минулорічною субвенцією.

Наш бюджет на 9 місяців цього року – понад 340 млн грн. Ми збільшили зарплату лікарів – з 5 тисяч до 16 тисяч, для медсестер – до 12 тисяч. грн. Дуже важливо, щоб наступного року ми отримали не менше коштів.

Метки: Covid-19, больницы, финансирование