Безпечне голосування: протиепідемічні заходи будуть дотримані на всіх виборчих дільницях Дніпра

Інфекційна безпека – один з етапів підготовки до другого туру виборів міського голови Дніпра, який відбудеться 22 листопада. Серед головних протиепідемічних заходів – забезпечення виборчих дільниць необхідними спецзасобами, інформаційними матеріалами у зв’язку із карантинними обмеженнями. Профільні служби Дніпровської міської ради усі 425 виборчих дільниць забезпечують усім необхідним.

Так, департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради це робить для 80-ти дільниць, які розташовані в закладах некомунальної власності.

DSC_0629

«Ми забезпечуємо усі виборчі дільниці нашого міста інформаційними матеріалами щодо правил дотримання протиепідемічних заходів, а 80 з них – ще й дезінфікуючими засобами, масками, жовтими стрічками для розмітки безпечної дистанції, безконтактними термометрами у випадку, якщо під час першого туру виборів вони вийшли з ладу», - розповів директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько.

Представник мерії також нагадав, що для тих людей, у яких при вході буде виявлена підвищена температура, буде окрема кабінка та урна для голосування з відповідними позначками. У приміщеннях, де розташовані виборчі дільниці, вчасно проводитиметься вологе прибирання, оброблятимуться спеціальними розчинами, зокрема, й ті зони, з якими частіше контактують виборці: дверні ручки, кабінки для голосування, столи.

DSC_0595

«Голосування у другому турі виборів проходитиме набагато швидше, оскільки буде лише один бюлетень розміром з долоню. І цей процес відбуватиметься з дотриманням усіх протиепідемічних вимог», - наголосив Артем Нідєлько.
Зараз представники районних у місті рад отримують у департаменті з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформації політики міськради згадані засоби, які розподілять між дільницями.

«За Чечелівським районом закріплено 11 виборчих дільниць, які розташовані у закладах некомунальної власності. Сьогодні отримуємо усе необхідне, аби виборчий процес 22 листопада був безпечним», - каже представниця Чечелівської районної у м. Дніпрі ради Ірина Казаткова.

DSC_0604 DSC_0605 DSC_0613

 

Метки: Інфекційна безпека, віборі