Без тотального бруду та правопорушень: як відзначили у Дніпрі День міста

Під час святкування Дня міста у Дніпрі наводили лад більше ніж 350 прибиральників, було задіяно 76 одиниць техніки. За безпекою стежили півтори тисячі правоохоронців.

«До 3-ї ночі (12 вересня) наводили лад по всьому місту. Прибрали 360 тонн сміття. Працювали у дві зміни, не залишали територій навіть під час святкування: підмітали, мили проїжджі частини. Хочу подякувати дніпрянам та гостям міста, що доносили сміття до урн. Також не так багато, як раніше, залишено на проїжджій частині та зелених зонах», – поділилася начальниця управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Світлана Літвинова.

IMG_7542

Правопорушень у місцях святкувань не зафіксували, додав заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради Дмитро Редька: «Охороняли порядок на 25 локаціях по місту 1250 поліцейських, 50 представників муніципальної варти, 150 людей з Національної гвардії України, долучилися й охоронні фірми – 50 представників. На День міста загубилось 3 дитини, але за короткий час їх знайшли та передали батькам».

Святкування на деяких локаціях продовжували й 12 вересня (біля цирку, на Січеславській Набережній, вул. Ливарній тощо): «Чистоту дбали понад 100 комунальників. І станом на 9-ту ранку понеділка ми працюємо за звичайним розкладом», – підкреслила Світлана Літвинова.