Без беляшей и табака: в центре Днепра наконец-то оборудуют цивилизованные остановки

На проспекте Дмитрия Яворницкого появилось пять новых павильонов ожидания общественного транспорта. Их установили на остановках:
• Улица Сергея Ефремова;
• Проспект Дмитрия Яворницкого;
• Улица Гоголя;
• ЦУМ;
• Площадь Героев Майдана.
Что примечательно, в новых павильонах не предусмотрены киоски. Сложно поверить, но тут не будет ни "Шаурмы", ни табачных лавок, ни каких-либо других дурно пахнущих и опасных для здоровья товаров. В группе «Urban Dnipro» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

-Також якщо раніше стінки конструкції заклеювалися непрозорою плівкою, то зараз вони абсолютно прозорі. Це робить павільйон візуально чистішим — крізь нього проглядається вулиця, її архітектура та люди. Тобто він не захаращує собою простір. Згодом на зупинках з'явиться необхідна навігація — вона наразі в активній розробці.

Всі павільйони типові: мають однакову конструкцію, розміри та колір. Це робить їх впізнаваними на вулицях міста.
Вони оснащені місцями для сидіння, стовпчиками, тактильною плиткою, місцями для реклами та, що дуже важливо, непрозорим дахом, який захищає від дощу та сонця.
Є питання щодо відповідності зупинок нормам ДБН: жодна не має необхідної висоти платформи; деякі не мають достатньої довжини посадкового майданчика та пандусів для людей з інвалідністю. Ці проблеми типові для Дніпра і, на жаль, поки що ніяк не вирішуються.
Загалом, відчувається прогрес за ці три роки, упродовж яких місто почало масово встановлювати нові павільйони на зупинках. Претензій з кожним роком стає все менше, тому є надія, що за кілька років в Дніпрі з'являться зразкові зупинки громадського транспорту.

остановка

остановка 4

Метки: остановка, павильон