Батальоны просят помощи, а ее все нет

Днепропетровские активисты с командирами батальонов обратились в социальных к сообществу, с призывом донести до киевского военного руководства просьбу окруженных батальонов о срочной помощи.
Якщо ми хочемо врятувати наших хлопців в Іловайську і під Амвросіївкою, треба негайно провести зачистку Старобешевого, Кутейникового, Схили. Щоби забезпечити постачання військ і надходження підкріплень.

Кожна година зволікання може коштувати нових жертв.

Це не паніка, не гребаний піар, це крик душі й офіційне звернення до Президента й усіх в цій країні, хто ще здатен приймати рішення.

Я дуже добре знаю, що кажу, бо маю оперативну інформацію з місця подій, а щойно вчергове говорив із комбатом Дніпра Юрком Березою, який попри контузію, зараз бореться там...
Днепропетровские активисты c командирами батальонов обращаются ко всему сообществу с призывом донести до военного руководства в Киеве просьбу о срочной помощи окруженным под Иловайском батальонам.
"Це наша спільна вимога - командира Дніпра, оточених бійців і всіх, хто бореться цими годинами за порятунок їхніх життів і виправлення ситуації на фронті після відкритого вторгнення російських військ 24 серпня.

Наші побратими з батальйонів Донбас і Дніпро все ще в оточенні в Іловайську - на півночі сепаратисти, з півдня чисто російська армія. На схід від них - ще більші за чисельністю підрозділи збройних сил секторів Б і Д на чолі з командувачем оперативного командування Південь Русланом Хомчаком, який в цей смертельний час залишився зі своїми бійцями.

Вони не здали позицій, вони витримали всі атаки ворога, саме вони взяли тих "заблудлих" російських десантників, які слугують живим доказом кремлівської інтервенції. І вони не просять вивести їх з котла - хлопці просять підкріплення людьми і вогнем, щоби добити путінську гадину.

І за весь цей час їм надійшла аж ціла рота допомоги!.. У мене немає слів, крім московського мата... Це ж повний абсурд, коли порятунком оточених займається Корбан, дніпропетровська ОДА і добровольці з ПС, а не йо...ні генерали.

Люди, включайтеся! Треба змусити владу діяти негайно!"

P.S. Сегодня Днепру целый день - сирены скорых.

Метки: АТО