Бандитизм на футбольном поле: игрок из Томаковки жестоко травмировал игрока «Днепр-1»

Ужасный эпизод произошел в товарищеском матче юниорской команды «Днепр-1» U-19 и команды «Скорук» из Томаковки, который прошел на базе в Приднепровске.

Травму получил 18-летний полузащитник Александр Килык, юношу покалечил защитник «Скорук» Алексей Пинчук. Юному игроку в больнице поставили диагноз: разрыв задней крестообразной связки и перелом выступов берцовой и бедренной кости. В результате днепрянин может завершить карьеру.
Об этом сообщает sport.ua

игрок

Футбольный журналист Игорь Цыганик отметил:

- Футболіст «Скорука» йде у жорстокий підкат і завдає жахливої травми супернику. Ніхто мене не переконає, що це ненавмисно. Це товариська гра. Людині могли зламати кар'єру. І невідомо, як воно закінчиться. Я не зрозумію, якщо відповідні органи не відреагують на цей епізод. Це реальний бандитизм на футбольному полі.

Клуб футболіста, що провинився, приніс публічні вибачення:

«ФК «Скорук» та гравець команди Олексій Пінчук глибоко жалкують про те, що трапилося, і приносять свої вибачення Олександру Кілику. На жаль, цей момент вже не можна відмотати назад, проте цей епізод стане серйозним уроком і для Олексія Пінчука, і всього нашого клубу. ФК «Скорук» готовий фінансово допомогти Олександру в лікуванні та реабілітації внаслідок травми, отриманої ним під час гри. Хочеться побажати йому швидкого одужання та повернення на футбольне поле».

https://streamable.com/fftnx8

Метки: «Днепр-1» U-19, «Скорук», Александр Килык, травма, футбол