Багатодітна мати з Кривого Рогу мешкала з немовлям у землянці у Києві

Днями Інтернет сколихнула історія про породіллю, яка мешкала з малюком у погребі в Києві. Виявилося, що жінка – уродженка Кривого Рогу.
П’ять місяців тому жінка народила сина Сашка у пологовому будинку Києва.

36-річна Антоніна Пашковська родом з Кривого Рогу, але останні сім років мешкала у столиці.
Після пологів породіллю і немовля доправили до реабілітаційного центра у Полтаві. Декілька тижнів тому матір з дитиною втекла, мовляв через суворі умови перебування, як-от розклад і можливість користуватися телефоном у виділені для цього хвилини.
З’ясувалося, що сама Антоніна змалечку була в дитячому будинку, а з двох років - у прийомній родині. З мачехою стосунки не склалися, розповідає сайт «Свої Кривий Ріг».

-У мене три дитини. Старшій доньці Віолеті вже 13-й рік, вона мешкає зі своїм татом за кордоном, він далекобійник, тому забрав її з собою після повномасштабного вторгнення росіян. Середньому сину, Кирилу, зараз 6 років. Коли йому було 2 роки, то в мене його забрала моя мачуха та віддала своїй доньці, яка не може мати дітей, – розповіла жінка.

 

Після втечі з лікарні на Полтавщині Антоніна оселилася разом з безхатьками у землянці в столиці, у повній антисанітарії, без води. У погребі є тільки буржуйка, яку топили дровами взимку.

Столичні соцслужби разом з ювенальною поліцією вилучили дитину в Антоніни.

Соціальні робітники пояснили, що до дитини неможливо було підійти через сморід, хлопчик був недоглянутий і тепер має проблеми зі здоров’ям.

ооооооооооооооооо
Тепер у матері є декілька місяців, аби оскаржити рішення соцслужб. Для цього їй потрібно довести, що вона зможе піклуватися про дитину, як мінімум, знайти житло і роботу.

 

 

Метки: мешкала з немовлям у землянці