Автодорожники Кировоградщины: Задача номер один – дорога на Кривой Рог

Стратегическая задача на 2020 год для Службы автомобильных дорог (САД) Кировоградщины - ремонт государственной дороги, соединяющей Кропивницкий и Запорожье по всей протяженности. Дорога Н-23 Кропивницкий - Кривой Рог - Запорожье проходит мимо пяти населенных пунктов в пределах Кировоградской области и является стратегически важной для развития туризма и экономики региона. Об этом сообщает пресс-служба САД в Кировоградской области.

-Сьогодні інтенсивність руху транспорту на даній дорозі значно нижча, ніж може бути – 2315 машин за добу, а після ремонту вона зросте майже вдвічі, - отмечается в сообщении. - Якісне сполучення Кропивницький-Запоріжжя – це можливості економічного розвитку, оскільки на ньому знаходяться два потужні елеватори, можливості залучення інвестицій закордонних партнерів для розвитку аграрного бізнесу на Кіровоградщині.
Крім того, це дасть змогу розвинути і туристичний напрямок.
В ході відновлення дороги Н-23 на одній ділянці буде проведено реконструкцію, всі інші відрізки охоплять поточним середнім ремонтом, який за своїми технологічними параметрами практично не відрізнятиметься від реконструкції. Будуть виконані роботи з укріплення основи, влаштування нижнього шару асфальтобетону та верхнього шару із щебенево-мастикового асфальтобетону. І, звичайно ж, буде проведено комплекс робіт з облаштування дороги знаками, розміткою, штучним освітленням та, за необхідності, оновлення чи встановлення автопавільйонів.
Нагадаємо, ремонти виконуються за рахунок коштів державного бюджету за підтримки Уряду та Укравтодору.

Метки: автодорога, ремонт, трасса