Автобусів великої місткості у Дніпрі побільшало

У Дніпрі маршрути № 107, 146-А та 146-Б поповняться автобусами великої місткості – 11 машин нещодавно прибули з Фінляндії. Перед випуском на дороги вони проходять технічне обслуговування.

_MG_8157

«Загалом цьогоріч до Дніпра прибули 17 автобусів великої місткості. Шість з них уже працюють на маршрутах № 51 та № 115. Ще 11 наразі проходять технічне обслуговування. Ці машини замінять автобуси середньої місткості на маршрутах № 107, 146-А та 146-Б. У планах оснастити повністю ці маршрути автобусами великої місткості вже до кінця літа», – сказав спеціаліст сектору контролю та моніторингу виконання договірних зобов’язань відділу пасажирських перевезень управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков.

_MG_8307

Перед випуском на маршрут перевіряється технічний стан автобуса, проводиться хімчистка та перефарбування.
«Наразі відбувається стандартна підготовка машин до виходу на маршрути. Усі автобуси вже пройшли техобслуговування і хімчистку, частина з них перебуває на фарбуванні, оскільки ми брендуємо їх в один колір – жовтий. Уже цього тижня поступово автобуси виїжджатимуть на маршрути», – розповів детальніше директор ТОВ ВКФ «Ігрек» Михайло Клокун.

_MG_8212

Водії, що раніше працювали на автобусах середньої пасажиромісткості, тішаться, пересідаючи за кермо нових автобусів.
«У цій машині комфортно. У малому автобусі завжди була проблема з обігрівом, а тут працюєш у теплі. До того ж автобус легкий та безшумний. Тут передбачено перевезення людей з інвалідністю, людей похилого віку та мам із дитячими візочками. Загалом дуже багато переваг», – поділився враженнями водій автобуса Дмитро Черненко.

_MG_8282

Метки: автобуси великої місткості