Аульский водовод – всеукраинский лидер по уровню расчетов

КП ДОР «Аульский водовод» возглавило украинский рейтинг лицензиатов по уровню расчетов за электроэнергию, потребленную за январь-июнь 2021 года. Исследование опубликовала Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг. Об этом сообщается на странице Аульського водовода в Фейсбуке.

аулы

- Із 55 підприємств, що надавали послуги водопостачання та водовідведення в перше півріччя року, «Аули» опинились на першому місці із показником у 143%, - отмечается в сообщении.

- Попри складну ситуацію в енергетичній сфері держави, що склалась у зв’язку зі стрімким зростанням цін на електроенергію, наше підприємство продовжує свою господарську діяльність як учасник енергоринку України, — розповів директор КП ДОР «Аульський водовід» Віталій Неопрятний.- Ми закуповуємо електроенергію по першому класу напруги без посередників на передоплатній основі. Та не утворюємо заборгованості. І це при розбіжності між фактичними затратами та тими, що включені в діючі тарифи.

Ціна закупівлі 1 кВт/год електроенергії становить 2, 47 грн за 1 кВт*год з ПДВ. А у вересні – жовтні — 3.33 грн. на 1 кВт*год з ПДВ. Звісно, це накладало на водовід незаплановані фінансові витрати.

«Аули» не сидять у «борговій ямі», а направляють кошти на оновлення мереж, можуть фінансово себе забезпечувати.

Цьогоріч «Аульський водовід» провів модернізацію обладнання — придбав та замінив старі масляні вимикачі на нові сучасні. В смт. Кринички компанією замінено обладнання каналізаційної насосної станції, яке вже підключено та працює в автоматичному режимі. Це зменшило витрати енергії та трудовитрати операторів по обслуговуванню станції.

Метки: Аульский водовод