Атаку вируса сдерживать вам: бойцы 93-й обратились к землякам из окопов

Пока наши земляки из 93-й ОМБр сдерживают наступление противника, задача гражданских отразить атаку вируса. Об это нас просят ребята, которые сейчас несут службу на передовой.

омббр

- Якщо розповсюдження хвороби не попередити, це може призвести до важких наслідків. Саме із такими наслідками поступової російської окупації боремося ми. Адже спочатку ця "хвороба" не проявлялася явно, багато хто волів її не помічати. Вважав, що відокремлюватися від Росії невигідно. Поки це не призвело до захоплення територій і важких втрат.

омбр

Нині перед українцями стоїть серйозний виклик: ми маємо попередити розповсюдження COVID-19. І легковажність сьогодні може погано відгукнутися важкими втратами завтра.

оомбр

Подивіться на холодноярців, які знаходяться в окопах: це наслідки подій, які ми не змогли попередити. Подумайте про те, як кожен із нас впливає на життя своєї родини, свого міста чи села й країни в цілому.

Будьте відповідальними! Вдалого вам дня і міцного здоров'я! - пишут герои легендарной 93 ОМБр.

Справка "ДВ":
93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр» (93 ОМБр, в/ч А1302, пп В2830) — формування механізованих військ у складі Сухопутних військ Збройних сил України. Сформована на базі 93-ї механізованої дивізії. Місце дислокації — смт Черкаське (Новомосковський район, Дніпропетровська область).
93-тя бригада захищала державний суверенітет та територіальну цілісність України від самого початку війни на сході України з Росією. Підрозділи бригади брали участь у найзапекліших боях війни, включно з боями під Іловайськом, у Донецькому аеропорту та Пісках, на шахті Бутівці.

Метки: 93-й ОМБр, карантин