Середа, 24 липня 2024 року

«АрселорМиттал Кривой Рог» заплатил круглую сумму за нанесённый природе вред

Сегодня ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» в добровольном порядке возместило более 7 миллионов гривен убытков за нарушение природоохранного законодательства.

Об этом на своей странице в ФБ сообщает председатель Государственной экологической инспекции Украины Андрей Малеваный 

ар

«У вересні ДЕІ перевірила підприємство і виявила перевищення допустимих викидів діоксиду сірки та оксидів азоту. Це завдало природі шкоди на суму 7 103 989,07 гривень. Окрім того, наразі ведуться розрахунки щодо збитків по іншим видам викидів.
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» визнав, що порушив природоохоронне законодавство і сплатив ці кошти до державного бюджету.

Це стало можливим в тому числі завдяки оперативній та професійній роботі інспекторів ДЕІ, які досконало дотримувались всіх встановлених законом процедур. Тож у ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» не було жодних підстав оскаржувати збитки у суді.
Сподіваюсь, у майбутньому таких позитивних прикладів відповідального ставлення підприємства до виконання своїх зобов’язань буде більше.

Особливо це актуально для ТОП-забруднювачів, які часто не допускають інспекторів ДЕІ до перевірок, не виконують приписи, не сплачують штрафів та не відшкодовують збитки, завдані екології.

Між тим, стратегічна мета Держекоінспекції залишається незмінною – ми прагнемо в першу чергу модернізації цих підприємств, а не стягнення з них якомога більших грошових сум. Бо домогтися кращої екології зможемо лише тоді, коли фабрики, заводи, електростанції та інші промислові об’єкти працюватимуть на сучасному обладнані, матимуть якісні багатоступінчасті фільтри очистки викидів та мінімізують відходи, що з’являються внаслідок виробничих процесів.

Європейський досвід свідчить про те, що це можливо. Й ДЕІ працюватиме над тим, щоб українські підприємства теж пішли таким шляхом», - отмечается в сообщении.

Метки: вредные выбросы, ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог», штраф, экология

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.