Американские медики приедут лечить днепровских деток

С 11 по 19 сентября команда из шести высокопрофессиональных американских врачей прибудет в Днепр, чтобы провести около 70-ти уникальных операций. На осмотр имеют шанс попасть дети до 18 лет, у которых есть грубые рубцы и ограничения движений после полученных ожогов.
Подробности о предстоящем визите американских профессионалов, рассказал в соцсетях Юлий Морозов.

209933936_10226215199706910_6744503307476197468_n

-Останнім часом ми багатенько спілкуємося з унікальним Gennadiy Fuzaylov. 
І я вже не дочекаюся, коли ми зустрінемо його з колегами на нашій землі.
Якщо ви не знаєте, хто такий Генадій, то прочитайте матеріал з посилання у першому коменті. Або я вам тут коротко розповім. Геннадій Фузайлов, медик родом з Узбекистану, професор Гарвардської медичної школи та лікар з Massachusetts General Hospital, який майже 10 років щорічно збирає колег і прилітає на кілька днів в Україну. Навіщо він це робить – велике і цікаве питання, на яке Генадій не дуже любить відповідати. За нього відповідають дії і результати. Фузайлов переважно працює в сфері, яка в нашій країні провисає – лікування і реабілітація після опіків. За ці 10 років їхня команда абсолютно безкоштовно проконсультувала чи прооперувала понад 1000 українських дітей!
Цього року вони вперше в Дніпрі, і хочуть сконцентруватися на нашому регіоні, аж до зони АТО. Я ще писатиму про це докладніше, але якщо ви знаєте, кому ця інформація важлива, то обов’язково передайте їм цю інформацію.
Отже, з 11 по 19 вересня команда з шести високопрофесійних американських лікарів працюватиме в Дніпрі і планує провести близько 70 операцій. На огляд мають шанс потрапити діти віком до 18 років, у яких є грубі рубці та обмеження рухів після отриманих опіків, - проинформировал автор поста.

Метки: врачи из америки, дети, шрамы