А Павлограде умер известный волонтер-патриот

Перестало биться сердце Ефанова Владимира - волонтера и истинного патриота своей страны. Об этом сообщается в группе «Центр оказания социально-психологической помощи участникам АТО г. Павлоград» в Фейсбуке.

умер
- Володимира в нашому місті знають всі волонтери, - отмечается в сообщении. - Він один з перших, хто в 2014 році самостійно вивіз з зони АТО понад сотню людей з родин переселенців.
Вже тоді він розумів, що таке війна. На його рахунку вона стала третьою.
Того ж року, влітку, до існуючої інвалідності, травми правої руки, Володимиру додалась ще одна біда.
Під час перевезення чергової родини його машина потрапила під мінометний обстріл і через відчинену щилину водійського вікна, в око Володимира потрапила бетонна крихта.
Спека, відсутність умов для надання необхідної медичної допомоги, декілька годин в дорозі машиною, в якій від страху і жари волають малолітні діти.
Час був згаяний. Як наслідок- Володимир втратив око.
Незважаючи на всі проблеми зі здоров'ям, Володимир повернувся до своєї справи автослюсаря і розпочав нескінчений потік ремонтів та бронювання військових машин.
Цей чоловік один з тих, хто більшу частину своїх накопичених статків витратив допомагаючи військовим в 14-15 роках.
Звісно, за своєю роботою в нього не було часу та й необхідності, висвітлювати свою волонтерську діяльність в засобах масової інформації.
Тож ті, хто не знають його особисто, і не здогадуються про внесок Володимира в допомогу і спасіння людей.
Життєві випробування, через які довелося пройти Володимиру, не пройшли непомітно. Вони не тільки зовні лишили свій відбиток, а й опинилися всередині чоловіка, в самому серці .
Поховали Володимира в с.Малоолександрівка.
Щирі співчуття родині.

Метки: Ефанов Владимир, светлая память