90-річний ювілей відзначив відомий дніпровський лікар Володимир Нахшин

25 березня 90 років виповнилося дніпровському лікарю-отоларингологу Володимиру Григоровичу Нахшину. До ювілею лікарю вручили найвищу нагороду Дніпра — медаль «За заслуги перед містом».

 

D31A7397

Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради.
-Володимир Григорович Нахшин 67 років у медичний галузі й нині продовжує працювати. Це лікар-отоларинголог з великої літери. Він врятував багато людей і гідний найвищої нагороди Дніпра — медалі «За заслуги перед містом», яку вручили йому сьогодні від міської ради. Попри поважний вік лікар працює у військкоматі. Він оцінює стан здоров’я призовників, добровольців, які мають служити та захищати нашу країну. Ця людина —легенда медицини нашого міста. Свого часу він очолював отоларингологічне відділення міської лікарні, — зазначила голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту міської ради, депутатка, докторка медичних наук, професорка, заслужена лікарка України Євгенія Дитятковська.
Сам ювіляр зазначив, що він розпочав трудовий шлях у медицині ще у 1956 році. Працював старшим лікарем на табірному пункті, далі у табірній лікарні. Свого часу доводилося опановувати і суміжні спеціальності, наприклад, працювати хірургом і робити операції. Від 1963 року працював у міській лікарні Дніпра.
-Далі перейшов на роботу до медичної комісії військкомату. Це вже не лікувальна робота, а експертна — достатньо серйозна і відповідальна. У кожному випадку вирішується доля людини — чи може воювати, словом, придатність до військової служби. У перші місяці повномасштабного вторгнення за день пропускали до 200 людей, — каже Володимир Григорович.