8 юним спортсменам області з інвалідністю та їхнім тренерам призначили державні стипендії

Президент України призначив державні стипендії юним спортсменам з інвалідністю та їхнім тренерам. Серед них – і чотири легкоатлети, футболіст, баскетболістка та дві наставниці з Дніпропетровщини. Про це повідомили в Дніпропетровській ОДА.

61939e70ad628985087406

«Голова держави високо оцінив досягнення юних спортсменів області на чемпіонатах України. Відзначив державними стипендіями 6 наших хлопців та дівчат. А ще – двох тренерів. Грошові виплати вони отримуватимуть щомісяця протягом року, починаючи з грудня», – зазначив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Серед стипендіатів – вихованці Дніпровської ДЮСШ для дітей з інвалідністю.

Так, Ярослав Водоп’янов цьогоріч став чемпіоном України в стрибках у довжину. Марк Бондаренко – у бігу на 100 метрів. Президент України відзначив і тренерку хлопців – Олену Коноваленко.

«Для мене щастя, що відзначили моїх вихованців. А для хлопців таке визнання досягнень дає впевненість, що вони на вірному шляху. Що знайшли своє покликання, свою справу. Стипендія спонукатиме їх на нові звершення», – поділилася Олена Коноваленко.

Загалом Президент України призначив 132 державні стипендії українським юним спортсменам з інвалідністю та їхнім тренерам. Розмір щомісячних виплат – майже 5 тис грн.