6-летний мальчик сбежал из дома из-за отчима- тирана

Полицейские Долгинцевского ОП Кривого Рога получили сообщение о том, что посторонние люди нашли 6-летнего ребенка, который убежал из дома потому что боится маминого сожителя.
Об этом сообщает Ювенальна Превенція Дніпропетровська область.
«Поліцейські одразу ж почали розбиратися у чому ж справа. Виявилося, що матір та її співмешканець 6-річного хлопчика постійно ображає та погрожує фізичною розправою, її співмешканець, відбирає гроші, які дає її колишній чоловік на дитину. Жінка має інвалідність, нічого не чує і отримує тільки пенсію по інвалідності, та має ще 3-місячну дитину від співмешканця.
Тож, поліцейськi склали на кривдника адміністративний протокол за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП за домашнє насильство, а жінку з дітьми доставили до «Криворізького центру допомоги жінкам, які постраждали від насильства в сім’ї».
-Щоб мінімізувати контакти з агресором, жіночка разом зі своїми дітьми поки що поживе у центрі допомоги, ми допомогли на перший час продуктами та речами першої необхідності. Надалі хочемо допомогти оформити їй виплатити на дітей як матері-одиначці», - зазначила поліцейська з ювенальної превенції Довгинцівського ВП Яна Бакун», - отмечается в сообщении.

про про-2

Метки: Ребенок, сожитель, ушел из дома