Понеділок, 24 червня 2024 року

570 вимушених переселенців влаштували на роботу до комунальних підприємств та установ Дніпра

Дніпро продовжує піклуватись про працевлаштування переселенців. З початку повномасштабного вторгнення до міської ради, комунальних підприємств та установ взяли на роботу 570 вимушених переселенців. З їх числа і Інна Петрівна. Жінка рік тому приїхала до Дніпра з Донеччини. ЇЇ рідний дім знаходиться в 20 км від Бахмуту. А на той час найгарячішою точкою був Ізюм, який теж знаходиться недалеко від її міста. Тож жінка разом зі своєю мамою виїхали до Дніпра. На пошуки роботи направилась до найближчої поліклініки, і після зустрічі з завідувачкою її взяли на роботу лікарем-офтальмологом.

Äèçàéí áåç íàçâàíèÿ - 3

«У роботу влилася легко, бо це моя основна діяльність, якою я займалась 30 років у своєму рідному місті. Колектив чудовий, до мене поставились дуже лагідно та з повним розумінням ситуації. Дуже вдячна Дніпру за теплий прийом і скажу чесно, що теоретично я б хотіла тут залишитись, але якщо закінчиться війна, мій будинок та лікарня, де я працювала, будуть цілі і неушкоджені, то я, звичайно, повернусь, бо там все моє життя», - зазначила вимушена переселенка, лікарка-офтальмолог одного із медичних закладів Дніпра Інна Петрівна.

Загалом до медичних закладів Дніпра працевлаштовано 240 осіб. З них 96 лікарів, 101 - середній медичний персонал, 23 - молодший медичний персонал і 20 - технічний персонал. Всі вони приїхали до нас з гарячих точок України, як і Катерина Володимирівна. Жінка вже вдруге вимушено покидає домівку. Вона родом із Горлівки, де працювала медиком з ургентними пацієнтами. Але у 2014 році її місто було окуповане російськими терористами, тож жінці довелось переїхати до Слов'янська і все почати з початку. Проте через повномасштабне вторгнення росії до України жінка знову переїхала. Але вже до Дніпра.

«Коли я вже більш менш акліматизувалась, то стало питання про пошук роботи. У Дніпрі я ніколи не була, мені місцеві підказали, де тут найближча лікарня. Тож я пішла туди, звернулась до адміністрації. І так мене взяли на роботу. Дуже тепло прийняли, вислухали та увійшли в моє непросте становище. Спочатку знайшли мені роботу на пів ставки невропатологом, і вже після запропонували мені повну ставку. І так я вже протягом року веду прийом та лікую людей», - зазначила Катерина Володимирівна.

15

48 вимушених переселенців працевлаштували і до КП «Дніпроводоканал». Серед них і Олена Артеменко. Жінка все життя прожила у Маріуполі. Після початку повномасштабного вторгнення у своєму місті вона вже не могла знаходитись через безупинні обстріли, відсутність світла, газу, води та звʼязку, тож 18 березня з чоловіком, сином та батьками наважилась на переїзд.

«Емоційно я вже не зможу передати той стан, в якому я була, коли покидала Маріуполь. Це моє рідне місто, в якому я народилась. З кожним роком воно ставало все красивіше та сучасніше, але в день, коли ми виїжджали, я не впізнала Маріуполь. Те, що зробили з ним окупанти - неможливо передати на словах», - зазначила Олена.

В рідному Маріуполі жінка працювала в КП «Маріупольводоканал» досвідченим фахівцем в договірному відділі, тож коли приїхала до Дніпра, вирішила професію не міняти і пішла до КП «Дніпроводоканал». Дізнавшись про її великий досвід та здобутки на минулій роботі, Олену взяли на роботу на ту ж саму посаду.

«Коли приїхали до Дніпра, я два місяці приходила до тями і лише у травні звернулась до КП «Дніпроводоканал». І я до кінця свого життя буду молитись на керівництво підприємства, бо це настільки душевні люди, наскільки прониклись моєю історією і одразу увійшли у моє положення. І я не відчула себе чужою, а навпаки - було відчуття, що я з ними вже років 20 разом працюю. Дуже велика подяка їм та Дніпру за те, що прийняли мене», - додала інженерка КП "Дніпроводоканал" ДМР Олена Артеменко.

Зі свого боку, помічниця директора КП «Дніпроводоканал» Поліна Роменська додала: «Всім працевлаштованим ми надали такі посади, як слюсар ремонтник, електромашиніст та інші. Загалом ми працевлаштували вимушених переселенців з Донецької, Луганської, Харківської, Миколаївської області та навіть з Криму. В нас ще є вакантні місця: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустанов, слюсарі-ремонтники, слюсарі аварійно-відновлювальних робіт та електрогазозварювальники. Тож з питань працевлаштування до КП «Дніпроводоканал» можна звернутись за телефонами 067-611-98-73, 056-719-93-54».

У комунальних підприємствах та установах Дніпровської міської ради також є ще вакантні місця на різні посади. Дізнатись про працевлаштування можна в інспекції з питань праці та зайнятості населення ДМР за телефоном 050 410 34 43 або переглянути вакансії у телеграм каналі https://t.me/Work_DniproUA.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.