5 закладів профосвіти Дніпропетровщини отримають кошти на облаштування навчально-практичних центрів

Цьогоріч 5 закладів професійної освіти Дніпропетровщини отримають держсубвенцію на облаштування навчально-практичних центрів. Їх відібрала конкурсна комісія Міносвіти, повідомила заступниця голови ОДА Ольга Горб.

ава нпц

«Дніпропетровщина має одну з найбільших в Україні мереж профтехів – їх в області 53. Відповідно і субвенція на наш регіон – серед найбільших. Це понад 10 млн грн. Її розподілять між 5 закладами – у Дніпрі, Кам’янському та Кривому Розі», – зазначила Ольга Горб.

Вона додала, що частину коштів мають виділити з обласного бюджету та бюджету міста Дніпро. Це ще майже 2,5 млн грн.

Обладнати простір для практичних занять планують і в Центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів №1 Кривого Рогу. Там опановують тонкощі затребуваних спеціальностей. Серед них – машиніст-тракторист та слюсар з ремонту дорожньої техніки.

«Облаштуємо полігон з доріжками. Придбаємо трактор з навісним обладнанням, набори інструментів. Буде ремонтний цех, навчальний клас з ноутбуками, – розповіла директорка закладу Ольга Рукавішнікова. – Раніше змушені були орендувати базу для практики в одного з підприємств. Тепер зможемо відкрити свою, сучаснішу».

Загалом кошти на облаштування нових або дооснащення існуючих навчально-практичних центрів отримають 62 заклади України. Між ними розподілять 150 млн грн.