35 лет борьбы со стихией: юбилей празднует легендарный днепровский спасатель

1 февраля отмечает свой день рождения ветеран Службы спасения, полковник в отставке, Валентин Данилович Ивашин.

Об этом сообщается на фб-странице ведомства 

мчс

«З нагоди його 70-річчя керівництво та співробітники Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області привітали іменника зі святом, відзначили пам’ятною нагородою та подарунками.
Трудова діяльність Валентина Даниловича в пожежній службі розпочалась у 1968 році з вступу до Львівського пожежно-технічного училища, після закінчення якого він працював на своїй першій посаді інспектором 1-ої самостійної воєнізованої пожежної частини міста Дніпропетровська.

мчс_т_

Загалом більше 35 років він віддав боротьбі із вогняною стихією, очолюючи керівні посади в галузях цивільної оборони, пожежної техніки, матеріально-технічного забезпечення, управління пожежної безпеки, управління персоналом. У 2004 році Валентин Данилович пішов на пенсію із посади заступника начальника Головного управління МНС України в Дніпропетровській області.
Його колеги характеризують Іменинника як вимогливого керівника, чесного та відданого справі, людину, яка швидко знаходить спільну мову з колективом та веде за собою інших.
Й досі рятувальники, які працювали разом з Валентином Даниловичем, пам’ятають та поважають його.
Колектив Головного управління в цей пам’ятний день бажає Валентину Даниловичу здоров’я, наснаги, здійснення найзаповітніших мрій та побажань!», - отмечается в сообщении.

мчс_рт

Метки: Валентин Ивашин, служба спасения