24/7: на Дніпропетровщині ремонтують міжнародну трасу Знам’янка-Луганськ-Ізварине

На Дніпропетровщині ремонтують міжнародну трасу Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Техніка цілодобово працює на всій протяжності автошляху. Наймасштабніші роботи – у напрямку Павлограда. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

ава

«На трасі Знам’янка-Луганськ-Ізварине кипить робота. Магістраль міжнародного значення дорожники приводять до ладу і вдень, і вночі. Працюють одразу на кількох ділянках», – сказав Валентин Резніченко.

Повністю готові 45 км траси М-04 – від Дніпра до Криничанського поста поліції. Там уклали новий асфальт, нанесли розмітку, відсипали узбіччя.

«Раніше автошлях був весь у вибоїнах та великих ямах. Зараз дуже гарне покриття. Приємно, що програма Президента України «Велике будівництво» з’єднала не тільки великі міста, а й села, – сказав секретар Криничанської селищної ради Олег Золотаревський. – До ремонту з Криничок до Дніпра доїжджали десь за годину, а зараз майже вдвічі швидше».

default

Водій Олександр Ковальов їздить автошляхом Знам’янка-Луганськ-Ізварине вже 12 років. Каже – дорога змінилась до невпізнання.

«Дорога була просто жахлива. Водії намагалися якось оминати. А зараз із задоволенням їздимо. Просто чудово, дуже велику роботу вже зробили», – поділився водій Олександр Ковальов.

Між Дніпром та Павлоградом дорожники оновлюють 63-кілометрову ділянку траси. Облаштовують узбіччя, реконструюють шляхопроводи, укладають вирівнюючий шар асфальтобетону. В районі села Дмитрівка почали наносити дорожню розмітку.

«Ремонт колишньої траси М-04 – один з наймасштабніших проєктів Програми Президента України «Велике будівництво». Цей автошлях – частина «Дороги Єдності» М-30. Вона стане швидкісним коридором між східними та західними областями країни», – розповів в.о начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

2

Кипить робота і на п’ятихатському напрямку. Техніка працює на ділянці від Криничанського поста поліції до межі з Кіровоградською областю. Там облаштовують з’їзди та зупинки, роблять узбіччя і бордюри, укладають нове покриття.

Траса М-30 проходить крізь 8 областей. Її довжина – майже 1400 км. З них 300 – на Дніпропетровщині.

Метки: «Велике будівництво», траса Знам’янка-Луганськ-Ізварине