24/7: дорожники Днепропетровщины показали, как строят Южную окружную

На развязке, которая будет расположена на пересечении с автомобильной дорогой Н - 08 (подъезд к аэропорту г. Днепр), сегодня работает 25 специалистов по градостроительству. Буронабивная установка, бетононасос, краны и экскаваторы - вся эта техника задействована на строительстве этого важного сооружения. Об этом сообщается на странице Службы автомобильных дорог в Днепропетровской области.

дор_4

- Будуємо Південний обхід Дніпра в режимі 24/7. Мостовики виконують роботи з влаштування буронабивних стовпів. Монтаж кожного буронабивного стовпу триває від однієї до двох діб, - отмечается в сообщении. - Загальна кількість стовпів – 44, 37 з них вже встановлено.

Забетонувано монолітний фундамент, на який будуть встановлені підпірні блоки, розробляється котлован під стіну шляхопроводу.

Знайти об’єкт на Google Maps можно тут: https://goo.gl/maps/E2WFb8ZF8BLRFB176

На вул. Мільмана поруч з Південним мостом виконуються роботи з перенесення комунікацій, влаштування водовідвідного колектору із залізобетону діаметром 1200мм.

Знайти на google maps: https://goo.gl/maps/4X53LNmYR1L57D5H9

На нещодавно збудованому шляхопроводі над автодорогою М – 04 км. 0 + 500 обходу м. Дніпра вже влаштоване бар’єрне огородження та водовідведення, виконані роботи з фарбування.

Попереду роботи з гідроізоляції та влаштування покриття.

Призначення споруди – безпечний проїзд сільськогосподарської техніки через дорогу І категорії.

Знайти на Google Maps: https://goo.gl/maps/eR2kRkYMRii3FwcG8

дор_2 дор_3 дор_5 дор_6

Метки: окружная дорога