20 спортсменів Дніпропетровщини боротимуться за медалі на Паралімпійських іграх у Токіо

20 спортсменів Дніпропетровщини вирушать у серпні в Токіо для участі в літніх Паралімпійських іграх-2020. Вони поборються за медалі у 7 видах спорту. Про це повідомили в Дніпропетровській ОДА.

паралимп ава

«Затвердили склад паралімпійської національної збірної. Загалом на літніх іграх у Токіо Україну представлятимуть 138 спортсменів. Із них 20 – наші земляки. Майже половина учасників від області поїде на Паралімпіаду вперше», – розповів начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Паралімпійці Дніпропетровщини візьмуть участь у змаганнях з 7 видів спорту: академічного веслування, бадмінтону, дзюдо, кульової стрільби, легкої атлетики, плавання, пауерліфтингу.

«Паралімпійські ігри проходять на тих самих спортивних майданчиках, що і Олімпійські. Але є нюанси. Легкоатлети-метальники використовують знаряддя меншої ваги. А ще деякі види спорту можуть бути замінені на інші, аналогічні. Приміром, важка атлетика – на пауерліфтинг», – сказала начальниця Дніпропетровського регіонального центру «Інваспорт» Олена Зайцева.

Вперше на Паралімпіаді буде представлений бадмінтон. Честь України відстоюватиме один спортсмен – 25-річний дніпрянин Олександр Чирков.

Хлопець займається бадмінтоном трохи більше 6 років. Та вже має «срібло» Чемпіонату Європи. Нині у світовому рейтингу серед спортсменів свого класу – 6-й.

паралим внутрь

«Потрапив у спорт випадково. До нас в інтернат завітав тренер і запропонував зайнятися бадмінтоном. Мені подобається висока швидкість гри. Аби досягти високих результатів, треба багато працювати», – поділився Олександр Чирков.

І додав: до Паралімпіади готується, як до звичайного турніру. Налаштований виключно на перемогу. Каже, енергія переповнює. Кортить вже розпочати змагання. Перша гра – 2 вересня.

Паралімпійські ігри-2020 проходитимуть цьогоріч у Токіо: з 24 серпня до 5 вересня. Учасники розіграють медалі у 22 видах спорту. Українські спортсмени – у 15-ти.

Метки: Паралімпійські ігри