2 года недетской борьбы. В Кривом Роге 4-летняя Кира победила рак

Маленькая криворожанка Кира Короед после изнурительных двух лет борьбы за собственную жизнь, наконец, победила рак крови.

Об этом сообщает Рудана 

«У 2019 році батьки дворічної Кіри почули від лікарів страшний діагноз, який тоді пролунав, як вирок - гострий лімфобластний лейкоз. Вони вирішили боротись за своє дитя, звертались до ЗМІ, у тому числі до телеканалу «Рудана», організовували грошові збори і благодійні концерти.
Кірі зробили надскладну операцію – трансплантацію кісткового мозку. Після цього дівчинка мужньо пережила тривалий період реабілітації.
І ось, нарешті, мама дівчинки поділилась у фейсбуці радісними новинами.

«Ми перемогли і повертаємося додому! Всі ці 2 роки нашого лікування я уявляла, як напишу ці рядки. І я їх пишу. Кіра - здорова, наша хоробра дівчинка! Сльози від щастя, хвилювання і подяки. Було так важко і страшно, але ваша підтримка і віра в нас завжди надавали сил рухатися і йти далі! Ми зустріли так багато добрих і чуйних людей, і ви всі стали для нас такими рідними. Починається нове, інше життя. Тепер тільки щасливе і безтурботне дитинство! Вдячні кожному з вас за допомогу для нашої родини! До сих пір не віриться, але вже в п'ятницю ми летимо додому!» - написала Катерина Короїд в соціальних мережах», - отмечается в сообщении.

 

 

Метки: Кира Короед