ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська повідомляє

Про проведення семінару

Відповідно до Орієнтовного графіку регіональних та галузевих семінарів , що проводяться державним підприємством  «Сервісно – видавничий центр"за участі фахівців ДФС ,затвердженого Головою ДФС 19 січня 2016 року , та з метою роз’яснення СГ змін до податкового законодавства ,12 лютого 2016 у м. Києві відбудеться Всеукраїнський семінар – форум для платників податків.Тема семінару « Офіційно про податкові новації- 2016»
Довідки за  тел. 374-70-15

Відміна щомісячних авансових внесків з податку на прибуток

ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська  нагадує, що з 01 січня 2016 року з пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України виключено положення, які передбачали щомісячну авансову сплату податку на прибуток.
Відповідно до нової редакції пункту 9 підрозділу 4 розділу ХХ "Перехідні положення" ПКУ у січні – грудні 2015 року платники зобов'язані сплачувати щомісячні авансові внески з податку на прибуток підприємств відповідно до пункту 57.1 статті 57 ПКУ у редакції, що діяла до 1 січня 2015 року. Починаючи з 1 січня 2016 року щомісячні авансові внески з податку на прибуток підприємств не сплачуються.При цьому платники податку на прибуток підприємств сплачують до 31 грудня 2016 року авансовий внесок з цього податку у розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за три квартали 2016 року.
Розрахунок такого авансового внеску подається платником податку у податковій декларації за три квартали 2016 року. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов'язань.
У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму авансових внесків з податку на прибуток підприємств протягом строків, визначених ПКУ, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу в розмірах, визначених статтею 123 ПКУ (п.38 підрозділу 4 розділу ХХ "Перехідні положення" ПКУ).
Враховуючи зазначене, платники податку у січні – травні 2016 року не сплачують щомісячні авансові внески, нараховані у податковій декларації за 2014 рік. Крім того, у податковій декларації з податку на прибуток за 2015 рік розрахунок щомісячних авансових внесків у період з червня 2016 року по травень 2017 року не здійснюється та р.26 відповідної декларації (наказ Мінфіну від 20.10.205 №897) не заповнюється.
Проте платники, які за новими правилами у 2016 році подають податкові декларації за податкові (звітні) періоди квартал, півріччя, три квартали, рік, у податковій декларації за три квартали 2016 року визначають авансовий внесок з податку на прибуток у розмірі 2/9 податку на прибуток, який підлягає сплаті до 31 грудня 2016 року.

Про порядок декларування акцизного податку

ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська  інформує, що Законом України від 24.12.2015 № 909-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році" передбачено, зокрема запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального та введення акцизної накладної як обов'язкового електронного документа, який складатиметься при здійсненні всіх операцій з реалізації пального на внутрішньому ринку. Відповідно до цієї норми до платників акцизного податку, які здійснюють реалізацію пального, крім виробників, імпортерів та суб’єктів роздрібної торгівлі пальним,  віднесено осіб, які реалізують пальне (п.п.212.1.15 п.212.1 ст.212 ПКУ).
Відповідно до п.1 розділу ІІ Закону № 909 норми (щодо доповнення ПКУ статтями 231 та 232) про запровадження акцизних накладних при реалізації пального, Єдиного реєстру акцизних накладних та системи електронного адміністрування реалізації пального набирають чинності з 1 березня 2016 року.

Отже, для платників, визначених підпунктом 212.1.15 пункту 212.1 статті 212 ПКУ, – осіб, які реалізують пальне, – першим звітним (податковим) періодом буде березень 2016 року.

Таким чином, зазначені платники акцизного податку будуть зобов’язані, після затвердження Порядку ведення реєстру платників акцизного податку з реалізації пального та Заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального, зареєструватися платником акцизного податку та до 20 квітня 2016 року подати декларацію з акцизного податку за звітний (податковий) період – березень 2016 року за формами, встановленими Міністерством фінансів України .
Порядок ведення реєстру платників акцизного податку з реалізації пального, Порядок ведення Єдиного реєстру акцизних накладних, Порядок електронного адміністрування реалізації пального та відповідні зміни до форм декларації з акцизного податку наразі розробляються та найближчим часом будуть оприлюднені на веб-порталах ДФС та Міністерства фінансів України.

Основні зміни з податку на додану вартість

ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська  нагадує основні зміни, передбачені Законом України  від 24.12.2015 №909-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році".
Залишені розміри діючих ставок 20%, 7% (для лікарських засобів) і 0%.
При цьому перелік операцій, що підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою  (ст. 195 ПКУ) залишається без змін.
Натомість внесено низку змін у частині операцій, звільнених від оподаткування. Зокрема, скасовано пільгу з оподаткування операцій з постачання на митній території України та операцій з вивезення в митному режимі експорту зернових та технічних культур.
База оподаткування операцій з постачання самостійно виготовлених товарів/послуг не може бути нижче звичайних цін (раніше – їх собівартості).
У ст. 200 ПКУ передбачено формування двох реєстрів на відшкодування ПДВ:
- для платників, що відповідають критеріям, визначеним для автоматичного відшкодування сум податку;
- для решти платників.
Повернення узгоджених сум бюджетного відшкодування здійснюватиметься в хронологічному порядку відповідно до черговості внесення заяв до кожного відповідного Реєстру. У свою чергу, Державна фіскальна служба України щодня публікуватиме на своєму сайті реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування.
Відповідно до п. 1 Прикінцевих положень ПКУ норма щодо запровадження реєстрів набирає чинності з 1 лютого 2016 року.
Запроваджено перерозподіл сум ПДВ для аграріїв (п. 2 ст. 209 ПКУ):
- за операціями із зерновими і технічними культурами – 85% до держбюджету, 15% на спецрахунки;
- за операціями з продукцією тваринництва – 20% до держбюджету, 80% на спецрахунки;
- за іншими операціями з сільськогосподарськими товарами/послугами – по 50 % відповідно.

Подання податкової декларації є добровільним рішенням кожного сумлінного громадянина

Заступник начальника ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська  Максим Борисович Сидоров під час брифінгу звернув увагу присутніх, що з 1 січня 2016 року розпочато кампанію ‪декларування доходів, отриманих в 2015 році, яка триватиме до 1 травня 2016 року.
Також заступник начальника ДПІ зазначив, що  запроваджено нову форму декларації про майновий стан і доходи та відмітила, що у  новій декларації об'єднано звітність по податку на доходи фізичних осіб та військовому збору. Зокрема, для спрощення та зменшення часу для заповнення декларації, обсяг її зменшено з 2 аркушів до 1, а кількість додатків – з 7 до 4.
«Перш за все, хочу наголосити, що декларують  доходи не всі громадяни, а лише ті, які  отримували доходи, що не були оподатковані при виплаті або нараховувалися платнику податку двома або більше податковими агентами і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує 146160 грн.» – акцентував Максим Борисович .
Продовжуючи свій виступ Максим Борисович  детально розповів, які доходи підлягають відображенню в декларації про майновий стан та доходи. Серед основних назвав: вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна отриманого від члена(нів) сім’ї не першого ступеня споріднення; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого та/або рухомого майна та отримані у вигляді інвестиційного прибутку; суми нецільової благодійної допомоги, що перевищує 1710 грн.; доходи у вигляді виграшів, призів; доходи від продажу об'єктів майнових і немайнових прав, авторська винагорода; доходи отримані  у вигляді вартості подарунків, доходи отримані платником податку як додаткове благо (крім випадків, передбачених ст. 165 Податкового кодексу України), у вигляді основної суми боргу (кредиту) платника податку, прощеного (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов’язаним з процедурою банкрутства до закінчення строку позовної давності.

Про нарахування ЄСВ за минулі періоди

У зв’язку зі змінами в оподаткуванні з 01 січня 2016 року Державна фіскальна служба України  листом від 22.01.2016 р. № 2074/7/99-99-17-03-01-17 роз’яснила питання щодо нарахування ЄСВ за минулі періоди, а саме нарахування лікарняних, нарахованих у 2016 році за період 2015 року та відпускних, нарахованих у грудні 2015 року за період січня 2016 року.
Відповідно до внесених змін єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі єдиний внесок) для платників, зазначених у статті 4 Закону № 2464, встановлюється у розмірі 22 відсотки до визначеної бази нарахування єдиного внеску, диференційовані ставки єдиного внеску залежно під класу професійного ризику виробництва відсутні.
Частиною четвертою статті 9 Закону № 2464 визначено, що обчислення єдиного внеску за минулі періоди здійснюється виходячи з розміру єдиного внеску, що діяв на день нарахування (обчислення, визначення) заробітної плати (доходу),  на яку нараховується єдиний внесок.
З огляду на вищевикладене, єдиний внесок на суми перехідних лікарняних за період 2015 року нарахованих платником у січні 2016 року, обчислюється виходячи з розміру єдиного внеску, що діє на день нарахування (обчислення, визначення) заробітної платті (доходу), на яку відповідно до Закону № 2464 нараховується єдиний внесок у розмірі 22 відсотки.
Перехідні відпускні, нараховані у 2015 році за період, який припадає на січень 2016 року, перерахунку не підлягають.

Сервіс ДФС - платникам єдиного податку

ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська  інформує, що відповідно до вимог Податкового кодексу України фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування,  ведуть книгу обліку доходів, у якій щоденно, за підсумками робочого дня, відображають отримані доходи.
Форми книг та порядок ведення книги обліку доходів платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, а також книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість та порядок їх ведення затверджено наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 р. N 579.
Порядок визначення доходів та їх склад для платників єдиного податку першої - третьої груп встановлено ст. 292 Кодексу.
Звертаємо увагу платників на те, що з метою підвищення рівня обслуговування платників, полегшення умов ведення бізнесу, подальшої дерегуляції підприємницької діяльності та спрощення формальних процедур для започаткування власної справи Державною фіскальною службою запроваджено подання платниками єдиного податку заяв на реєстрацію Книги обліку доходів і витрат засобами електронного зв’язку за допомогою  ключа електронного цифрового підпису.
Так, за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника податків» в режимі «Ведення Книги обліку доходів і витрат в електронному вигляді та формування податкової декларації» формується заява на реєстрацію Книги і надсилається до контролюючого органу за місцем податкового обліку.
Контролюючий орган за місцем податкового обліку реєструє заяву у реєстрі поданих  заяв  та протягом  3   робочих  днів  формує та надсилає  повідомлення про реєстрацію Книги із зазначенням її реєстраційного номера та дати реєстрації.

Порушникам податкового  законодавства у ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська  донарахували понад 20 млн. грн.

Про це відмітила начальник управління податкового аудиту ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська  Вікторія Вікторівна Бохан під час зустрічі з представниками ЗМІ.
Представників місцевих мас-медія запросили на захід, щоб повідомити про підсумки роботи податкових аудиторів за 2015 рік, озвучити найрезонансніші схеми ухилення та ознайомити громадськість з новими  правилами проведення перевірок у цьому році.
Першочергово Вікторія Вікторовна  розповіла, що торік, підрозділами податкового аудиту ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська   проведено всього 34  документальних перевірок платників податків -  юридичних осіб.
Під час проведення планових та позапланових перевірок донараховано узгоджених податкових зобов'язань на суму понад 20,6  млн. грн.
Наприкінці заходу детально розповіла про виявлені того року найрезонансніші схеми ухилення від сплати податків та уточнила деякі законодавчі новації під час проведення перевірок у 2016 році.

З 1 січня 2016 року авансові платежі єдиного внеску, мають становити 1/5 суми коштів, зазначеної в розрахункових документах для виплати заробітної плати

ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська  звертає увагу платників податків, порядком  прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати визначено, що банки приймають від платників єдиного внеску грошові чеки, платіжні доручення та інші розрахункові документи на видачу (перерахування) коштів для виплати заробітної плати, на які відповідно до Закону нараховується єдиний внесок, та здійснюють видачу (перерахування) зазначених коштів лише за умови одночасного подання платником єдиного внеску розрахункових документів  про перерахування коштів для сплати сум єдиного внеску. Суми, сплачені за цими документами, повинні складати не менше 1/3 суми коштів для виплати заробітної плати, зазначеної в грошових чеках, платіжних дорученнях та інших розрахункових документах.
У зв’язку з набранням чинності 01 січня 2016 року Закону України від 24 грудня 2015 року №909-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» для платників, визначених частиною першою статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування встановлено у розмірі 22 відсотки до бази нарахування.
Враховуючи, що на сьогодні змінюється частка сплаченого єдиного внеску,  Державною фіскальною службою надіслано листа  до Національного банку України  щодо   контролю  банками сплати єдиного  внеску,  яка  має становити 1/5  суми коштів для виплати заробітної плати.
Відповідні роз’яснення надано у листі ДФС України від 15.01.2016р. №1259/7/99-99-17-03-01-17.

ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська  запрошує орендодавців нерухомості для декларування доходів

ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська  нагадують , що 9 лютого 2016 року - кінцевий термін подання декларації про майновий стан і доходи буковинцями , котрі у 2015 році отримували дохід від надання нерухомості в оренду (суборенду),житловий найм (піднайм).
Фахівці фіскального відомства регіону роз’яснюють, що особливості оподаткування таких доходів визначено у статті 170.1 Податкового кодексу України.
Зокрема, громадяни, які здають житло в оренду, зобов’язані щоквартально сплачувати податок на доходи. Кожен громадянин, який не є підприємцем, але здає квартиру, будинок чи навіть кімнату в оренду, довгострокову або подобову, сплачує податок з отриманого доходу у розмірі 15 чи 20 відсотків, залежно від отриманої суми орендної плати.
Відповідно до законодавчих вимог, під час нарахування доходу, фізичній особі за надані нею в оренду об’єкти нерухомості необхідно враховувати розмір орендної плати, зазначений в договорі оренди, який має бути не меншим, ніж мінімальна сума орендного платежу за повний чи неповний місяць оренди.
Мінімальна сума орендного платежу визначається за Методикою визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб, затверджено постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1253, виходячи з мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомості з урахуванням місця її розташування, інших функціональних та якісних показників, що встановлюються органом самоврядування села, селища, місця, на території яких вона розташована.
У фіскальному відомстві  підкреслюють, що оподаткуванню підлягають фактично отримані суми за оренду майна, але не нижче мінімальної вартості.
Окрім того, орендодавцю, який здає квартиру фізичним особам і не є підприємцем, щокварталу впродовж 40 днів необхідно самостійно нарахувати і сплатити податок на доходи фізичних осіб до бюджету. До прикладу, якщо в місяць дохід становив менше 12180 гривень, сплачувати необхідно 15 відсотків, все що понад оподатковується за ставкою 20 відсотків.

На зустрічі з платниками податків обговорено зміни у законодавстві, особливості деклараційної кампанії та легалізацію трудових відносин

Нещодавно, ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська  проведено зустріч з представниками бізнесу району. Основною темою заходу були зміни до Податкового кодексу України згідно із Законом України від 24 грудня 2015 р. №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» які вступили в дію з 1 січня 2016 року, особливості деклараційної кампанії 2016 року та легалізація трудових відносин.
Начальник ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська  Болдаш Наталія Юріївна зупинилась на всіх нововведеннях та змінах у законодавстві. Серед присутніх жваве обговорення викликали нововведення в адмініструванні ЄСВ та податку на доходи фізичних осіб.
Очільник ДПІ у районі нагадала, що з початку 2016 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих упродовж 2015 року, яка має ряд особливостей. Закцентовано увагу на запровадження нової форми декларації про майновий стан і доходи, в якій об’єднано звітність по податку на доходи фізичних осіб та військовому збору.
Насамкінець зустрічі усім наголошено на важливість дотримання норм чинного трудового законодавства, зокрема, на порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками та підвищення розміру штрафу для роботодавців за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору. Серед учасників зустрічі розповсюджено готову продукцію.

ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська  щодо наповнення місцевого бюджету

До Місцеву бюджету  за січень-грудень 2015 року надходження  склали 384,6 млн грн., або 111,9 відс. планових завдань, що більше на 40,6 млн.грн. По відношенню до аналогічного періоду 2014 року надходження збільшились на 91 .2 млн.грн.

В розрізі  податків:

- по  податку на прибуток  поступило 16 млн.грн.,  що складає 161,6 відс. планового завдання.
- по податку з доходів фізичних осіб  фактично надійшло 235,6 млн.грн , що складає 110,8 відс планового завдання
- по платі за землю з юридичних та  фізичних осіб  фактично надійшло 54,3 млн.грн. або 110,1 відс.планового завдання.
- по єдиному податку з  юридичних, фізичних осіб, при плані 3545,0 тис.грн., фактично надійшло 39,9 млн.грн. або 116,9 відс. планового завдання.
З метою виявлення суб’єктів підприємницької діяльності, які мінімізують сплату податків шляхом здійснення виплат у „конвертах”, використовують працю неоформлених найманих працівників та нараховують заробітну плату нижче встановленого законодавством мінімального розміру працівниками ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська    було проведено співбесіду з керівниками підприємств по питанню легалізації найманої праці  та недопущенню випадків виплати заробітної плати в „конвертах”.

Понад 794,5  млн.грн. сплатили ЄСВ платники Кіровського району   за 2015 рік

Впродовж минулого року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від страхувальників Кіровського району склали 794,5 млн. гривень. .Фахівці інспекції нагадали, що відповідно до Закону України від 24 грудня 2015 року № 909 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» з 1 січня 2016 року відбулось значне зменшення навантаження на фонд оплати праці, зокрема знижено ставку єдиного соціального внеску для підприємств до 22%. Раніше ЄСВ становило в залежності від класу ризику від 36,7 – 49,7 %. Крім того, скасовано утримання ЄСВ з найманих працівників, яке становило 3,6 %. фізособи-підприємці та ті, хто провадять незалежну професійну діяльність, сплачують ЄСВ за ставкою 22%. Також  підвищено максимальну величину бази нарахування єдиного внеску з 17 до 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, або до 34 450 грн.
Податківці висловили сподівання, що оновлена система нарахування і сплати ЄСВ стимулюватиме працедавців до підвищення рівня оплати праці та легалізації найманих працівників.

Іноземні доходи громадяни повинні задекларувати до 1 травня 2016 року

Якщо громадянин України завдяки тимчасовій роботі за кордоном чи в інший спосіб отримує іноземні доходи, що підлягають оподаткуванню, то сума таких доходів включається до його загального річного оподатковуваного доходу. У такому випадку громадянин зобов’язаний подати річну податкову декларацію за наслідками звітного року та сплатити податок на доходи фізичних осіб, - інформують фахівці ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська  .
При отриманні протягом звітного податкового року доходів з джерел за межами України заповнюється додаток Ф3 до нової форми декларації, затвердженої наказом Мінфіну України від 2 жовтня 2015 року № 859. Так, у графі 8 додатка Ф3 до нової форми декларації відображається сума податку на доходи фізичних осіб, нарахованого за ставками, визначеними в п.167.1 ст. 167 Податкового кодексу України, без врахування сум податків, сплачених за кордоном, що зараховуються в Україні.
Нагадаємо, платник податку може зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном. Сплачені суми зараховуються під час розрахунку податків та зборів в Україні. Це можливо за умови, що таке зменшення передбачено міжнародними договорами, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України. Суму зменшення платник визначає за зазначеними підставами у річній податковій декларації. Для отримання права на зарахування податків, сплачених за межами України, платник зобов’язаний одержати довідку про суму сплаченого податку, а також про базу та/або об’єкт оподаткування. Така довідка видається державним органом країни, де отримується дохід, уповноваженим справляти цей податок. Довідка має бути легалізована консульською установою України у відповідній країні.
Зменшення річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном, здійснюється в декларації шляхом відображення такої суми у рядку 22 нової форми декларації. Сума військового збору, що підлягає сплаті до бюджету самостійно за результатами декларування, відображається в рядку 6.2 та 6 додатку Ф3 нової декларації.

Про податкову реформу – 2016 та підведення підсумків 2015 року на семінарі для платників податків Кіровського району

Працівники ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська  організували для платників податків семінар про зміни, які відбулись в податковому законодавстві у новому році.
Розпочала захід, перший заступник начальник Тісова Ольга Іванівна   підбивши підсумки роботи ДПІ за 2015 рік.
Вона повідомила, що завдяки сумлінності платників податків Кіровського району та злагодженій роботі податківців до зведеного бюджету надійшло 758.9 мільйонів гривень податків та зборів, що на 210.2 мільйонів гривень більше, ніж у 2014 році. Місцеві бюджети поповнено на 384.6 мільйонів гривень, відносно 2014 року надходження зросли на 116,7 відсотків.
Ольга Іванівна  також нагадала про початок деклараційної кампанії, закликавши  присутніх задекларувати доходи, з яких у 2015 році не сплачені податки. Адже для Шепетівщини податок на доходи фізичних осіб одне з головних джерел наповнення місцевих бюджетів, а, відповідно, і гарант стабільності і благополуччя громади міста та району.
Про новації, які відбулись у податковому законодавстві в результаті прийняття Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015  № 909, розповіли начальник управління Тетяна Коношенко та завідувач сектору  комунікацій Наталія Горяна .
Платників податків детально ознайомили зі змінами в оподаткуванні податком на доходи фізичних осіб, сплаті єдиного соціального внеску, новаціями для власників нерухомого майна, новими ставками для справляння цього податку. Особлива увага присутніх  була спрямована на зміни в адмініструванні податку на прибуток, податку на додану вартість та акцизного податку.
Кожен учасник семінару мав змогу з’ясувати для себе проблемні питання, які виникли в результаті вивчення податкових новацій в індивідуальному порядку.
Ольга Іванівна також зазначила, що для кращої поінформованості платників податків працівники ДПІ розпочали широку масово-роз’яснювальну роботу. В Центрі обслуговування платників ДПІ оформлено відповідні стенди, багато матеріалів розміщено на сайтах  райдержадміністрації, в друкованих ЗМІ  та на сайтах інтернет видань.

Метки: налоговая инспекция
Loading...