Більше корів в селі — менше свиней при владі, — заявив Олег Ляшко у Солоному на Дніпропетровщині

Лідер парламентської фракції Олег Ляшко завітал до селища Солоне, що на Дніпропетровщині. Народного депутата зустрічали з варениками та пиріжками. Так мешканці прилеглого села Привільне дякували політикам за допомогу у захисті їхніх пасовищ. Через шахрайську схему у громади забрали і розпахали 100 га землі, де паслися 200 корів. Дніпропетровська обласна організація РПЛ на чолі з народним депутатом Сергієм Рибалка знайшли нове пасовище, щоб люди не вирізали худобу.

dniprosol

"До кого ми тільки не зверталися, але тільки ваша команда нам допомогла вирішити питання із землею. Дуже вам дякуємо за це!" - говорять мешканці села.

Щоб в селі було більше корів, а в людей - робота і зарплата, Олег Ляшко пропонує запровадити масштабні програми підтримки села та назавжди закріпити землю за фермерами у Конституції.

"Сьогоднішня влада проводить політику, яка забирає в українців роботу, зарплату, землю, зерно, корову в селі. Ніхто не думає про людей праці. В країні - повний бардак! А людям треба працювати і заробляти. Тому нормальне життя і в Солоному, і в інших таких депресивних регіонах настане тоді, коли буде відновлення робочих місць, агропереробки, тваринництва та промислового потенціалу через лояльну податкову політику і дешеві кредити. І я це зроблю після президентських виборів", - наголосив Ляшко.

"Під час зустрічі з жителями Солонянського району ми переконалися в тому, що проблемних питань дуже багато. Серед головних проблем - низькі зарплати, стипендії, пенсії, а також захмарні платіжки за комуналку. Люди вже втомилися від безладу в країні, їм потрібна достойна робота і гідне життя", - зазначив Сергій Рибалка.

Також Олег Ляшко разом з Сергієм Рибалка під час візиту у область пообіцяли не дати закрити театрально-художній коледж у Дніпрі. Олег Ляшко дав доручення місцевим депутатам не дозволити чиновникам забрати будівлю навчального закладу. Про підступні наміри місцевої влади лідер Радикальної партії дізнався з листа на пошту, який надіслали студенти коледжу. Майбутні митці просили народних депутатів допомогти врятувати їхню Альма-матер.
"Нашу будівлю, яка знаходиться на балансі обласної ради, хочуть в рамках "договорняку" передати на баланс міста, а потім нас виселити. Ми виступаємо категорично проти", - сказано у листі.

Команда Радикальної партії переконана, що не можна закривати заклади профтехосвіти, бо це єдина можливість для дітей із малозабезпечених родин здобути знання.

"Сьогодні уряд взагалі відмовився від професійно-технічної освіти - переклав фінансування цих закладів на місцеві бюджети. А ті не в змозі їх забезпечувати. Цим самим влада позбавляє дітей можливості отримувати знання. Я відновлю фінансування ПТУ та не дам роздерибанити коледжі і училища, щоб наші діти навчалися і могли себе реалізувати у житті", - підкреслив лідер фракції РПЛ.

Метки: Олег Ляшко