Залізні леді

У вересні в Дніпрі відбудеться ювілейна виставка антикварних та ексклюзивних автомобілів "DARS-2019" (DneprAutoRetroShow"). Уже вдесяте учасники будуть презентувати свої легендарні олдкари американського, німецького, вітчизняного, радянського автопрому 20 ст. та ексклюзивні моделі 21 ст. - загалом їх буде більше сотні. Корреспондентка “ДВ” поспілкувалась із одним з організаторів виставки і одночасно директором технічного музею "Машини часу" Михайлом Прудниковим, що розповів, яким ексклюзивом будуть дивувати цього року.

31180173_1625446120838613_844256090672594944_o

Суперстаренький “BMW” може позмагатися з будь-яким новим авто

У виставці беруть участь не лише дніпряни зі своїми красенями, адже за десять років про виставку дізналась вся Східна Україна, тому приїдуть з Харкова, Запоріжжя, Павлограда, Кам'янського та інших міст. Окрім виставки, відбудеться також пробіг 30-ти особливо відібраних авто, щоб показати всю їхню потужність, динаміку та красу. Ці авто будуть ексклюзивними, що існують лише в одному екземплярі і рухатимуться вони з відривом в одну хвилину.

Кожного року музей "Машини часу" дивує своїми спортивними новинками на виставці, проте цього року вирішили йти далі і зробити справжній інтерактив:

- В машині буде додатковий експонат і ми будемо показувати як розбирати і збирати двигун. Був такий маленький автомобіль "Ока" з всього двома циліндрами внутрішнього згорання. І ми обрали саме такий маленький для того, щоб дитина самостійно могла зняти головку циліндра. І разом з механіком кожен охочий зможе розібрати двигун і зрозуміти принцип його роботи, - розповідає Михайло Прудников.

Михайло Прудников запрошує всіх на виставку

Михайло Прудников запрошує всіх на виставку

Поруч в палатці стоятиме невеликий та легкий автомобіль з високою прохідністю "Баґі", який теж пов'язаний з дітьми, тому що саме вони раніше робили такі автомобілі з підручних засобів: авто має каркас з труб, двигун нашого національного автомобіля "Запорожець", а рульовий механізм від автомобілів, що безкоштовно видавали інвалідам війни та праці.

45513712_721000784927686_3857419272246525952_n

Легендарний “горбатий” “Запорожець”

Кожен відвідувач виставки зможе віддати свій голос за автомобіль, що сподобався найбільше. У такий спосіб оберуть переможця і визначать, яке авто по-справжньому унікальне.

Катерина Зіньковська

Метки: Михайло Прудников, ретроавтомобили