Спростування

Податковою проведено детальний аналіз опублікованої статті під назвою "Накануне виборов украинским властям позарез необходимо "приструнить" неугодные СМИ.

СМИрно.

На сторінці міської газети "Днепр вечерний" від 20.07.12 №92 опубліковано статтю під назвою "Накануне виборов украинским властям позарез необходимо "приструнить" неугодные СМИ. СМИрно!".
З метою забезпечення відкритості й прозорості діяльності органів державної податкової служби податковою проведено детальний розгляд вищевказаної публікації .
ТОВ "Юридична фірма "Правник" до плану- графіку документальних перевірок не включалось.
На виконання завдань визначених урядом щодо здійснення контроля за своєчасністю подання передбаченої законом звітності (декларацій, розрахунків тощо), своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати податків, інших платежів, контроль за сплатою яких покладено на ДПС України , податковою системою автоматизованого співставлення податкових зобов'язань і податкового кредиту з податку на додану вартість проведено аналіз додатку №5 податкової декларації з податку на додану вартість по ТОВ "ЮФ "Правник" та встановлені розбіжності за період з 01.04.2011р. по 31.03.2012р. У зв'язку з чим , на адресу ТОВ "ЮФ "Правник" ДПІ у Кіровському районі м. Дніпропетровська направлено лист щодо надання пояснень та їх документального підтвердження з питань існування розбіжностей.
В зв`язку з наданням документів ТОВ "ЮФ "Правник" в неповному обсязі, на підставі п.п. 75.1.2. п.75.1 ст.75 та п.п. 78.1.4 п. 78.1 ст. 78 Податкового Кодексу України від 02.12.2012р. № 2755 - VI (із змінами та доповненнями) податковою була розпочата позапланова документальна виїзна перевірка згідно наказу ДПІ.
ДПІ у Кіровському районі м.Дніпропетровська Дніпропетровської області ДПС

Loading...
Loading...